Na co warto postawić w dniu 31 lipca? Oto przygotowane przez nas propozycję na tę środę! Sprawdź, pewniaki na II rundę eliminacji Ligi Mistrzów!

Typy Dnia - 31 lipca (środa)
Typy Dnia – 31 lipca (środa)

Bukmacherskie pewniaki dnia

Kopenhaga od samego początku uważana była za zdecydowanego faworyta pojedynku z TNS z Walii. Przewidywania ekspertów doskonale sprawdziły się już w pierwszym meczu, który Duńczycy pewnie wygrali 2:0.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Teraz pora na rewanż przed własną publicznością i tutaj Kopenhaga też na pewno nie odpuści. Bukmacherzy znów przygotowali śmiesznie niskie kursy na tę ekipę, dlatego trzeba było nieco pokombinować, by znaleźć coś godnego uwagi.

fortuna kod bonusowy
fortuna kod bonusowy

Uważamy, że w tym meczu można spokojnie zagrać na zwycięstwo gospodarzy połączone z overem 2.5. Nawet jeśli Kopenhaga zagra swoim nieco gorszym składem, nie powinna mieć problemów ze zdobyciem kilku goli. Tym bardziej, że będzie grać przecież na sporym luzie, a to zawsze pomaga.

Pewne typy na środę

BATE w pierwszym meczu przeciwko Rosenborgowi znów nie pokazało się z dobrej strony. Owszem, Białorusini wygrali 2-1, jednak cały mecz to ich rywale dominowali na boisku.

Rosenborg jest ekipą, która jest w trakcie sezonu, więc rytmu meczowego na pewno jej nie brakuje. Trzeba podejść do tego meczu bez żadnych sentymentów i antypatii – BATE po prostu wydaje się być na przegranej pozycji. I na taki scenariusz właśnie stawiamy!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Kopenhaga - TNS 1/Over 2.5 1.55 STS
Ros.Trondheim - BATE Borisov 1 1.75 FORTUNA