Wraz z końcem maja czekają nas ostatnie mecze w fazie grupowej MŚ U-20. Mamy dla was dwa typy dnia z tego turnieju – mamy nadzieję, że wybierzecie z nich coś ciekawego!

Typy Dnia - 31 maja (piątek)
Typy Dnia – 31 maja (piątek)

Portugalia bez awansu?

Reprezentacja Portugalii to bez wątpienia na ten moment największe rozczarowanie polskiego mundialu. Chyba nikt nie spodziewał się tego, że ta ekipa do ostatniego meczu nie będzie pewna awansu do fazy pucharowej.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Na ten moment zawodnicy z Półwyspu Iberyjskiego zajmują trzecie miejsce w grupie. Muszą wygrać swój mecz z RPA i liczyć na korzystne rozstrzygnięcia u innych, by zająć drugie miejsce.

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Oczywiście, do 1/8 finału można też awansować z miejsca trzeciego i właśnie przede wszystkim na tym prawdopodobnie Portugalczycy będą się skupiać w pierwszej kolejności.

RPA to nie jest wymagający przeciwnik i jeśli tylko Portugalia zagra na miarę swoich możliwości, powinna to spotkanie pewnie wygrać. A że gole będą jej potrzebne do „małej tabelki”, na pewno na jednym czy dwóch nie będzie chciała poprzestać.

Mali vs Francja – pewniak dnia?

Drugi wybrany przez nas mecz to pojedynek Mali z Francją. Jeżeli padnie w tym spotkaniu remis, oba zespoły wyjdą z grupy bezpośrednio. „Trójkolorowi” na to spotkanie nie wyjdą w najmocniejszym składzie i pewnie nie będą się szczególnie silić.

Gdyby jednak Francuzi grali w pełnym drugim garniturze, nie powinni mieć większych problemów, by pokonać Mali, dla którego sukcesem jest zdobycie czterech punktów na mundialu.

Mniej odważnym w typowaniu proponujemy under bramkowy albo zagranie zakładu bez remisu na Francję. My tymczasem wybraliśmy mieszankę 2/Under 3.5. Kurs całkiem niezły – warto spróbować! 😉

Mecz Typ Kurs Bukmacher
RPA - Portugalia U20 2/ Over 2.5 1.75 TOTOLOTEK
Mali - Francja U20 2/ Under 3.5 2.67 TOTOLOTEK

Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>