Ostatni dzień tegorocznego października kończymy typami z rozgrywek pucharowych. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was na tę środę!

Typy Dnia - 31 października (środa)
Typy Dnia – 31 października (środa)

Awans Rakowa Częstochowa w pojedynku z Lechem Poznań pokazuje, że w Pucharze Polski może zdarzyć się niemal wszystko. Mimo że „Kolejorz” od dłuższego czasu jest w kryzysie, raczej mało kto brał pod uwagę, że może tak słabo pokazać się we wtorek i odpaść już po regulaminowym czasie gry.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

W meczu GKS-u Katowice z Jagiellonią Białystok gospodarze też pokazać ogromną ambicję i wolę walki. To jednak raczej im nie wystarczy. Białostoczanie to w końcu wicelider Ekstraklasy, co chyba najlepiej świadczy o ich aktualnej formie.

Borussia Dortmund też nie powinna pożegnać się już z rozgrywkami pucharowymi. Na jej awans czy zwycięstwo kursy są mało atrakcyjne, ale – według nas – powinno się udać z typem na wygraną oraz bramkowy over 2.5.

Ciekawie może być za to w derbach Londynu. W środę West Ham zagra w EFL Cup z Tottenhamem. Nie wróżmy popularnym „Młotom” sukcesu i uważamy, że będą musieli uznać wyższość sąsiadów zza miedzy.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
GKS Katowice - Jagiellonia 2 1.75 TOTOLOTEK
Dortmund - Un.Berlin 1/Over 2.5 1.54 ETOTO
West Ham - Tottenham 2 2.25 ETOTO
Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>