Na jakie mecze piłkarskie warto zwrócić uwagę w ten czwartek, to jest 31 stycznia? Sprawdźcie przygotowane przez nas typy dnia!

Typy dnia - 31 stycznia (czwartek)
Typy dnia – 31 stycznia (czwartek)

Pewniak na czwartek?

Girona do dwumeczu z Realem podchodziła w roli drużyny, która wyeliminowała z Pucharu Króla Atletico Madryt. W pierwszym spotkaniu na Santagio Bernabeu padł wynik 4:2 dla gospodarzy i trudno sobie wyobrazić, by „Królewscy” mieli w czwartek odpaść z rozgrywek.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Dlaczego zdecydowaliśmy się na under 3.5, a nie typ typowo overowy? Warto zwrócić uwagę na to, że Girona nawet z najlepszymi drużynami w lidze nie traci wiele goli u siebie, a przy tym mało strzela.

Real Madryt raczej nie będzie starał się w czwartek udowadniać, kto jest lepszy, bo to zdają się wiedzieć wszyscy. Typujemy, że będzie to dość spokojny pojedynek, który może zakończyć się wynikiem 1:2, 0:3 czy po prostu skromnym 0:1.

Typy na Puchar Włoch

Drugi wzięty przez nas pod lupę mecz to Inter – Lazio. Włoski klasyk może mieć tylko jednego faworyta i są to gospodarze czwartkowego starcia. Ekipa z Mediolanu przegrała ostatnio na San Siro we wrześniu ubiegłego roku, natomiast klub ze stolicy nie najlepiej radzi sobie na obcym terenie.

Jeżeli lubicie nieco odważniejsze typy, warto spróbować postawić na zwycięstwo Interu w regulaminowym czasie gry. Dla tych nieco bardziej „stonowanych” typerów przygotowaliśmy tradycyjny zakład na awans.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Girona - Real M. Under 3.5 1.55 TOTOLOTEK
Inter M. - Lazio Awans 1 1.55 FORTUNA