We wtorek 4 grudnia będziemy świadkami kolejnych rozstrzygnięć w piłkarskim Pucharze Polski oraz Copa del Rey. Sprawdźcie, jakie typy dnia dla was przygotowaliśmy!

typy dnia puchar polski
Typy Dnia – 4 grudnia (wtorek)

Puszcza Niepołomice nie wydaje się bardzo wymagającym rywalem dla ekstraklasowej Wisły Płock. Jest jednak kilka „ale”, na które warto zwrócić uwagę. Po pierwsze – Nafciarze w ostatnich latach nie traktowali Pucharu Polski zbyt poważnie i potrafili odpadać nawet z teoretycznie dużo słabszymi jedenastkami. Po drugie – klub z Płocka ostatnio odnotował wysoką porażkę w lidze, co pokazuje, że obecnie nie znajduje się w wysokiej formie.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Ryzykantom moglibyśmy polecić zagrać na awans Puszczy, ale zamiast tego zdecydowaliśmy się na BTS. Być może Wiślacy rzeczywiście przejdą dalej, ale nie chce nam się wierzyć, by nie stracili żadnego gola!

W Pucharze Hiszpanii we wtorek czeka nas inny mecz Dawida z Goliatem, a mianowicie Valencia – Ebro. Jedenastka z najwyższej klasy rozgrywkowej kontra drużyna z trzeciej ligi. Faworyt może być tu tylko jeden, ale goli powinno być znacznie więcej. Wyczuwamy tu spory over i właśnie stąd taki nasz wybór!

Nie lubimy dawać wam samych typów z jednej dyscypliny, dlatego na koniec mamy coś dla miłośników NBA. Sprawdźcie statystyki, a zrozumiecie, czemu właśnie w tym spotkaniu widzimy potencjał! 😉

Mecz Typ Kurs Bukmacher
P.Niepołomice - W.Plock BTS 1.85 FORTUNA
Valencia - Ebro Over 3.5 1.77 FORTUNA
New York - Washington 2 1.70 ETOTO
Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>