Turniej Czterech Skoczni wkracza w decydującą fazę, dlatego nie mogliśmy pominąć tego w dzisiejszych propozycjach. Jakie typy dnia jeszcze przygotowaliśmy na 4 stycznia?

Typy Dnia - 4 stycznia (piątek)
Typy Dnia – 4 stycznia (piątek)

Typy dnia na skoki narciarskie

Po dwóch konkursach w Niemczech Turniej Czterech Skoczni przenosi się do Austrii. Trzecie zawody 67. edycji popularnego cyklu odbędą się na skoczni w Innsbrucku.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Kamil Stoch nie jest obecnie w wyjątkowo dobrej formie, ale na pewno nie można powiedzieć, że zapomniał jak się skacze i w najbliższym czasie nie ma szans na wygrane. Uważamy, że w najbliższym konkursie może nawet stanąć na podium.

Co warto obstawić?

Skąd taki typ dnia? Warto mieć na uwadze, że Stoch nawet w nieco gorszych dla siebie chwilach potrafił w Innsbrucku pokazać się z dobrej strony. Teraz powinno być podobnie, szczególnie, że prezentuje on dość równą formę i widać, iż wszystko jest pod kontrolą trenera kadry.

Bukmacherzy przygotowali kurs wynoszący ponad 2 na Stocha na podium. Według nas, to naprawdę świetna okazja!

Pewniaki na Puchar Anglii

Druga propozycja na dziś to spotkanie z Pucharu Ligi w Anglii. Tottenham zmierzy się na wyjeździe z ekipą Tranmere. Owszem, rozgrywki tego typu to coś zupełnie innego, niż Premier League, ale nie chce nam się wierzyć, by „Koguty” miały sprawić tutaj jakąś niemiłą niespodziankę swoim kibicom.

Drużyna z Londynu ostatnio sporo strzela i na pewno w FA Cup także będzie chciała pokazać się z dobrej strony. Kurs 2.30 jet godny zaryzykowania! 😉

Mecz Typ Kurs Bukmacher
TCS Innsbruck - Stoch 1-3 2.35 FORTUNA
Tranmere - Tottenham 2 obie połowy 2.30 FORTUNA
Skomentuj
Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl