Jakie mecze przyniesie nam środa? Przygotowane przez nas typy dnia to ciekawe propozycje dla tych, którzy nie mogą się doczekać piłkarskich eliminacji Euro 2020.

Typy Dnia - 4 września (środa)
Typy Dnia – 4 września (środa)

Polska – Niemcy

Trwają siatkarskie mistrzostwa Europy reprezentacji kobiet. Nasze zawodniczki zagrają w środę przed własną publicznością z Niemkami. Jeżeli uda im się wygrać, trafią do grona najlepszych czterech ekip całej imprezy!

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Dla bukmacherów Biało-Czerwone są faworytkami i my także nie przewidujemy tutaj żadnej niespodzianki. Warto przy tym wspomnieć, że Polki rozegrały przed mistrzostwami sparing właśnie z sąsiadkami z zachodu i wówczas nie oddały ani jednego seta.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Mimo że kurs na polskie siatkarki do najwyższych nie należy, warto spróbować, bo wydaje się, iż jest to swego rodzaju pewniak dnia.

Liberia – Sierra Leone

Tymczasem w Afryce rozpoczynają się eliminacje do mistrzostw świata. Nasza propozycja na środę to pojedynek Liberia – Sierra Leone. Goście wracają do piłkarskiego świata to zawieszeniu przez FIFA. Liberia z kolei to królowie własnego boiska – u siebie potrafi wygrywać dosłownie z każdym.

Trudno przewidzieć, co zaprezentuje Sierra Leone, ale raczej trudno się spodziewać, by sztabowi udało się na szybko stworzyć ekipę, która będzie w stanie efektownie wygrywać na ciężkich terenach.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Polska - Niemcy 1 1.48 BETCLIC
Liberia - Sierra Leone 1 1.65 STS

Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>