Pora sprawdzić, jakie typy dnia warto wziąć pod uwagę w najbliższy piątek, czyli 5 kwietnia. Uprzedzamy, że niektóre kursy mogą niektórych zaskoczyć. Liczymy jednak, iż pozytywnie!

Typy Dnia - 5 kwietnia (piątek)
Typy Dnia – 5 kwietnia (piątek)

Bundesliga typy dnia

Arminia Bielefeld miała w tym sezonie bić się przynajmniej o pierwszych kilka miejsc w 2. Bundeslidze. Okazuje się jednak, że cały czas istnieją matematyczne szanse, iż ta drużyna spadnie z ligi. Wystarczy jednak zdobyć trzy punkty w najbliższy piątek, by już niemal całkowicie pożegnać wiszące fatum.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Aue ostatnio nie spisuje się najlepiej. W dwóch minionych meczach ta drużyna nie pokazywała się z dobrej strony i trzeba przyznać, że już chyba pomału wszyscy zaczynają w niej tracić chęci do gry. Takie przynajmniej odnosiło się wrażenie przy okazji ostatniego meczu tej ekipy. Była ona wyraźnie słabsza, by ostatecznie przegrać z Dynamem D. aż 1:3 u siebie!

kod promocyjny sts
kod promocyjny sts

Pewniak na dzisiaj. Co zagrać?

Kurs na Marsylię w meczu z Bordeaux pozytywnie nas zaskoczył. Ponad 2 na drużynę, która nadal walczy o europejskie puchary, a do tego grającą na terenie jedenastki ze środka tabeli? Może i to zbyt piękne, by było prawdziwe, ale dlaczego by w to nie wierzyć? 😉

Bordeaux ma już zagwarantowane utrzymanie w Ligue 1, a OM prawdopodobnie do samego końca będzie biło się o czwartą lokatę. Goście piątkowego meczu nie mogą sobie pozwolić na wpadkę i ostatnio dobrze im to wychodzi. Wierzymy, że w piątek także wyjdą zwycięsko z ligowego pojedynku.

Na koniec wybraliśmy spotkanie SouthamptonLiverpool. Dlaczego stawiamy tutaj na „The Reds”? Drużyna ma ogromną szansę na to, by zdobyć mistrzostwo kraju, a jak mówią – apetyt rośnie w miarę jedzenia.

„Święci” nie należą do wygodnych rywali, ale to przecież goście mają tutaj więcej argumentów. Nic nie wskazuje na to, by piłkarze trenera Kloppa mieli odnieść w piątek drugą porażkę w tym sezonie.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Bielefeld - Aue 1 1.98 ETOTO
Southampton - Liverpool 2/+1.5 1.65 TOTALBET
Bordeaux - Marseille 2 2.25 STS