Typy Dnia – 5 lipca (piątek)

Jakie typy dnia przygotowaliśmy dla was na 5 lipca, czyli najbliższy piątek? Zerknij na nasze propozycje i zdecyduj, czy warto dodać je do kuponu!

Typy Dnia - 26 czerwca (środa)
Typy Dnia – 5 lipca (piątek)

Maroko – Benin

Maroko to zespół, który wymieniany jest najczęściej w gronie faworytów do wygrania całego Pucharu Narodów Afryki 2019. Trudno się zatem dziwić, że w meczu przeciwko Beninowi raczej nikt tej drugiej ekipie nie daje większych szans.

Do tej pory w historii jeszcze ani razu Beninowi nie udało się pokonać ekipy Maroka. To daje do myślenia, tym bardziej, że mówimy tutaj o meczu, który jest przepustką do najważniejszego turnieju piłkarskiego na Czarnym Lądzie.

Forbet kod promocyjny
Forbet kod promocyjny
Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Warto odnotować fakt, że w ostatnich pięciu meczach przeciwko Maroku zespół Beninu zdobył zaledwie dwa gole, tracąc przy tym dziesięć razy więcej! Czy jeszcze jakieś argumenty popierające nasz typ są tu potrzebne?

Uganda – Senegal

W meczu Ugandy z Senegalem też nie mieliśmy większego problemu z wybraniem zespołu, który powinien wygrać. Kurs na 2 był jednak nieco za niski, dlatego też zdecydowaliśmy się na zagranie BTS, a raczej postawienie na tego, że go nie będzie.

Uganda znalazła się w fazie pucharowej po raz pierwszy od bardzo wielu lat. W tym kraju już fakt obecności w 1/8 finału uznaje się za sukces, a więc raczej wszyscy pogodzili się już z tym, że w piątek trzeba będzie oddać wyższość rywalom.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Maroko - Benin 1 1.63 STS
Uganda - Senegal 2/BTS - NIE 1.85 ETOTO

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie