W ten wtorek inaczej być nie mogło – wszystkie przygotowane przez nas typy to Liga Mistrzów. Sprawdźcie, jakie pewniaki przyniesie 5 listopada. Oto nasze propozycje na ten dzień!

Typy Dnia - 5 listopada (wtorek)
Typy Dnia – 5 listopada (wtorek)

Napoli – Salzburg

Napoli – Salzburg wydaje się jedną z ciekawszych propozycji bukmacherskich na wtorek. W wielu meczach trudno wskazać faworytów, a zespoły walczące o życie na pewno będą chciały pokusić się o niespodzianki w walkach z dużo lepszymi rywalami.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Salzburg we własnej lidze nie ma sobie równych, dlatego pisanie o jego codziennej formie nie ma większego sezonu – ta drużyna po prostu we własnym kraju jest hegemonem i jej zwycięstwa niekoniecznie należy traktować w stu procentach poważnie.

W poprzednim włosko-austriackim pojedynku górą był zespół z Neapolu. Tym razem też przewidujemy podobny scenariusz. Carlo Ancelotti mówi wprost, że to jeden z najważniejszych meczów do tej pory w sezonie, a kibice czekają na upragnione zapewnienie sobie awansu do 1/8 finału.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Nie bez znaczenia jest też aktualna forma strzelecka piłkarzy Napoli. Milik z kolegami z ataku radzą sobie bardzo dobrze w ostatnim czasie. Jeżeli w Champions League zagrają jak w Serie A, trzy punkty powinny zostać we Włoszech.

Zenit – RB Lipsk

Grupa G jest bez wątpienia najbardziej wyrównaną ze wszystkich w tej edycji Ligi Mistrzów. Tutaj jeszcze każdy ma szansę na pierwsze miejsce, a lider zagrożony jest nawet czwartą lokatą.

Zenit i RB Lipsk zajmują pierwsze dwa oczka w klasyfikacji. Dzieli ich zaledwie jeden punkt, a oponenci już tylko czyhają na to, by wykorzystać ewentualną wpadkę. Tutaj nikt nie może sobie pozwolić na słabą grę i na pewno będzie to widać od pierwszego gwizdka sędziego.

Średnio w meczach obu tych drużyn padają co najmniej 3 gole. To sporo i chyba żaden typer nie mógłby się tak nazywać, gdyby nie wykorzystał tej statystyki.

Over 2.5 w golach wydaje się tutaj bardziej niż prawdopodobny. Oczywiście, każdy pewniak może nie wejść, ale w tym wypadku liczymy na pełen sukces!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Napoli - Salzburg 1 1.90 STS
Zenit - RB Lipsk Over 2.5 1.69 STS