Typy dnia – 5 maja (wtorek)

Zapraszamy was w podróż piłkarską do odległego Turkmenistanu. We wtorek w tamtejszej ekstraklasie tylko jeden mecz, ale za to naprawdę godny uwagi!

Typy dnia - 5 maja (wtorek)
Typy dnia – 5 maja (wtorek)

Ahal odbuduje się po ostatniej przegranej?

Zespół Ahal zajmuje pierwsze miejsce w ligowej tabeli. Do tej pory w pięciu kolejkach wygrał czterokrotnie i tylko raz przegrał. Co ciekawe, stratę punktów zaliczył kilka dni temu. Ta porażka nie powinna jednak rzucać nam złego świata na tę jedenastkę.

Warto zaznaczyć, że ekipa Ahal przegrała z wiceliderem tabeli, który jako jedyny w lidze nie stracił w żadnym meczu kompletu punktów. Rywal był zatem mocny, a przegranie z nim na marginesie zrozumienia przez kibiców.

STS bez depozytu
STS bez depozytu

Energetik staje przed trudnym zadaniem

Najbliższym oponentem lidera ekstraklasy będzie Energetik, który zajmuje przedostatnie miejsce w klasyfikacji zespołów. W Turkmenistanie nikt nie spada, gdyż cały kraj liczy sobie tylko osiem zespołów.

Energetik nie jest faworytem wtorkowego meczu i to raczej nikogo dziwić nie powinno. Na ten moment z 5 punktami na koncie nie ma kogo straszyć, a już na pewno nie piłkarzy Ahal, którzy są w gazie.

Zwycięstwo gospodarzy i under 3.5

Dlaczego w meczu lidera z przedostatnią ekipą ligi zdecydowaliśmy się na under 3.5? Bo w Turkmenistanie wyższe wyniki są prawdziwą rzadkością. Najbardziej bramkostrzelna drużyna ligi to średnia 2.7 gola na mecz. W przypadku Ahal jest to 2.2, natomiast Energetika – zaledwie 1.4!

Mimo że gospodarze prawdopodobnie wygrają, nie spodziewamy się tutaj dużej ilości goli. Do tej pory stracili w lidze tylko dwa, natomiast ich rywale w pięciu meczach trafiali do siatki oponentów zaledwie trzykrotnie!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Ahal - Energetik 1/Under 3.5 1.91 FORTUNA

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie