Puchar Ligi Angielskiej, pierwsza w tym roku kolejka LaLiga, a do tego Turniej Czterech Skoczni 2019. Zobaczcie, jakie typy dnia mamy dla was na sobotę, 5 stycznia!

Typy Dnia - 5 stycznia (sobota)
Typy Dnia – 5 stycznia (sobota)

Typy dnia na skoki

Turniej Czterech Skoczni nie jest w tym roku bardzo łaskawy dla polskich skoczków. Na pewno w zeszłym roku o tej samej porze byliśmy w znacznie lepszych nastrojach. Właśnie dlatego mamy dla was ciekawy typ, w którym stawiamy, że nie uda się trzem Polakom znaleźć się w TOP 6 aktualnego TCS.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Kurs na taki scenariusz na pewno nie należy do najwyższych, ale wydaje się dobrą opcją w formie „dostawki” do jakiegoś kuponu.

Pewniaki na FA Cup

Liverpool odniósł w tygodniu pierwszą ligową porażkę w tym sezonie, co nie oznacza, że można mówić o spadku formy. Po pierwsze, zaprezentował się w starciu z City z naprawdę dobrej strony. Po drugie, grał przeciwko aktualnym mistrzom kraju, którzy nadal bardzo liczą na odniesienie kolejnego sukcesu w tym roku.

W sobotnim meczu Pucharu Ligi gracze J. Kloppa jadą na mecz wyjazdowy, gdzie zmierzą się z ekipą Wolverhampton. W ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami padł wynik 2:0 dla „The Reds” i nie chce nam się wierzyć, by tym razem kto inny wygrał ten pojedynek.

Hiszpańska ekstraklasa jako jedna z nielicznych rozgrywa w ten weekend swoje mecze. Pod lupę wzięliśmy spotkanie Valladolid – Vallecano, które na pierwszy rzut oka wydaje się mało ciekawe.

LaLiga mecze na dziś

Owszem, zarówno Real, jak i Rayo nie są ekipami z czołówki tabeli. Kurs na zwycięstwo gospodarzy sobotniego meczu jest jednak bardzo zachęcający. Trzeba podkreślić, że Vallecano bardzo źle spisuje się na wyjazdach. Zdobyło też do tej pory poza własnym terenem tylko 4 gole.

Ostatni typ to nic innego jak swego rodzaju pewniak dnia. Po takim kursie naprawdę warto spróbować!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
TOP 6 TCS - 3 Polaków NIE 1.35 FORTUNA
Wolverh. - Liverpool 2 1.85 ETOTO
Valladolid - Vallecano 1 2.06 TOTOLOTEK