Na Mikołajki dla typerów prezent może być tylko jeden – pakiet pewniaków, które mogą dać zarobić. Jakie typy dnia przygotowaliśmy dla was na czwartek, 6 grudnia? Sprawdźcie już teraz!

Typy Dnia - 6 grudnia (czwartek)
Typy Dnia – 6 grudnia (czwartek)

Rozwój Katowice w kolejnej fazie rozgrywek Pucharu Polski zmierzy się z Górnikiem Zabrze. Nie będzie to łatwa przeprawa dla tej ekipy, ale jesteśmy przekonani, że „śląskie derby” zmobilizują jej zawodników na tyle, że łatwo nie oddadzą zwycięstwa. \

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Górnik już pokazał w tej edycji Pucharu Polski, że lubi strzelać i jesteśmy przekonani, że w czwartkowym spotkaniu także nie będziemy w jego meczu narzekać na brak celnych trafień do bramek. Over 2.5 powinien tutaj wejść bez problemu. Szczególnie, gdyby pierwszy gol padł dość szybko po pierwszym gwizdku sędziego.

W jakiej formie jest w tym sezonie Real Madryt tłumaczyć raczej nikomu nie trzeba. Melilla to przeciwnik, z którym „Królewscy” powinni sobie poradzić w Copa del Rey bez najmniejszego problemu.

Mimo wszystko, nie wydaje nam się, by drużyna z Madrytu zachowała tutaj czyste konto. Jej defensywa nie funkcjonuje tak, jak powinna, a typowy Goliat w meczu z Dawidem zawsze mobilizuje się na sto procent swoich możliwości.

A na koniec włoska drużyna, którą na pewno kojarzycie. Genoa Krzysztofa Piątka kontra Entella. Chyba nikogo nie zaskoczymy, jeśli powiemy, że faworyt może być tutaj tylko jeden. Niestety, polscy bukmacherzy nie zdecydowali się na zaoferowanie zakładów na gole poszczególnych zawodników. Zamiast więc stawiać na skutecznego Polaka po prostu zagraliśmy na jego drużynę. Niespodzianki tutaj być nie powinno, a kurs wcale do najniższych nie należy! 🙂

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Rozwój Kat. - Gornik Z. Over 2.5 1.80 FORTUNA
Real M. - Melilla Goście strzelą? TAK 1.98 ETOTO
FC Genoa - Entella 1 1.50 FORBET
Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>