Na jakie mecze warto postawić w tę sobotę, to jest 6 lipca? Zobaczcie typy dnia, które dla was przygotowaliśmy. Będzie coś z mistrzostw świata kobiet, a do tego Puchar Narodów Afryki!

Typy Dnia - 6 lipca (sobota)
Typy Dnia – 6 lipca (sobota)

Egipt – RPA. Kto wygra?

Egipt, jako gospodarz tegorocznego PNA, bardzo poważnie podchodzi do całej imprezy. Zmobilizowany zespół „Faraonów” z Mo Salahem na czele chce sięgnąć po trofeum najlepszej ekipy Afryki. Żeby tak się jednak stało, najpierw trzeba przebrnąć przez kilka meczów fazy pucharowej.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Rywalem Egiptu w 1/8 finału będzie RPA. Trudno nie zgodzić się z opinią, że faworyt w tym przypadku widoczny jest bardzo wyraźnie i raczej trudno wyobrazić sobie, by mogło dojść do jakiejś niespodzianki.

Forbet kod promocyjny
Forbet kod promocyjny

Gospodarze PNA na turnieju jeszcze nie stracili żadnego punktu, natomiast ich najbliżsi oponenci wyszli z grupy z miejsca trzeciego, mając na koncie zaledwie trzy „oczka”. Jakby na to nie patrzeć, na papierze wydaje się wszystko jasne. I właśnie stąd nasz taki, a nie inny, typ.

Dla kogo 3. miejsce MŚ 2019 kobiet?

W ten weekend zakończą się mistrzostwa świata kobiet. W niedzielę dojdzie do wielkiego finału, ale zanim to nastąpi będziemy świadkami starcia o trzecie miejsce.

Angielki dzielnie radziły sobie w meczu z Amerykankami. Miały nawet okazję w ostatnich minutach doprowadzić do dogrywki, ale zmarnowały rzut karny i teraz muszą zadowolić się jedynie możliwością zdobycia brązowego medalu.

Wyspiarki na całej imprezie prezentowały dość równą formę i na pewno zrobią wszystko, by nie zakończyć MŚ bez miejsca na podium. O to pewnie wyjątkowo łatwo nie będzie, jednak zdecydowaliśmy się, mimo wszystko, postawić na „1”.

Reprezentacja Szwecji prostego zadania w półfinale nie miała. W końcu przegrać po dogrywce z Holenderkami to żaden wstyd. Tyle że wynik to jedno, a sama gra to już coś zupełnie innego.

„Trzy Korony” nie miały pomysłu na grę i pokonanie Oranje. Wydaje się, że na papierze także są słabsze od Angielek i właśnie dlatego uważamy, iż nie uda im się odnieść sukcesu w dniu 6 lipca.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Egipt - RPA 1 1.60 TOTALBET
Anglia - Szwecja (k) 1 1.75 ETOTO

Skomentuj
Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl