Nasze typy dnia na 6 lutego to francuski pojedynek Dawida z Goliatem, a oprócz tego – a jakżeby inaczej – pierwsze w tym roku El Clasico, czyli starcie odwiecznych rywali na Camp Nou!

Typy Dnia - 6 lutego (środa)
Typy Dnia – 6 lutego (środa)

Barcelona – Real. Pierwsze El Clasico 2019

Mecz Barcelona Real online na pewno będzie cieszył się ogromnym zainteresowaniem miłośników piłki z całego świata. Jedno z dwóch spotkań o awans do finału Pucharu Króla musi dostarczyć wielu emocji i co do tego chyba nikt nie powinien mieć nawet najmniejszych wątpliwości.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Mów się, że w środę Barcelona prawdopodobnie nie będzie mogła skorzystać z usług Leo Messi’ego. Bez wątpienia to ogromna strata dla tego zespołu, ale pamiętajmy, że nadal jest to ekipa, która w swojej kadrze ma wiele znakomitych piłkarzy i każdy z nich doskonale wie, jak ważne dla kibiców jest zwycięstwo w El Clasico.

Warto wziąć również pod uwagę, że rewanż, a tym samym ewentualna dogrywka czy rzuty karne, odbędzie się na Santiago Bernabeu. Mistrzowie Hiszpanii powinni więc już w pierwszym meczu podejść do rywalizacji poważnie i spróbować zdobyć jak największą przewagę nad rywalem.

Kurs na Barcelonę wygląda naprawdę dobrze i naszym zdaniem powinno się go wziąć pod uwagę!

Typy na Puchar Francji

Typ numer dwa to typowa walka Dawida z Goliatem, czyli pojedynek trzecioligowca z PSG w Pucharze Francji. Villefranche jest ekipą, która w swojej lidze zajmuje w drugiej połowie tabeli i na pewno nie będzie miała wiele do powiedzenia w pojedynku z hegemonem piłkarskich rozgrywek na krajowym podwórku.

PSG czeka w przyszłym tygodniu pierwszy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów, ale ci zawodnicy są przyzwyczajeni do częstych występów i nie chce nam się wierzyć, by miało mieć to na nich jakikolwiek wpływ. Szykujemy się na wiele goli i właśnie dlatego wybór padł na over 3.5. Jeżeli przeciwko takim drużynom paryżanie nie będą strzelać, to jak mieliby poważnie myśleć o awansie do ćwierćfinału LM? 😉

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Barcelona - Real 1 1.75 ETOTO
Villefranche - PSG Over 3.5 1.53 LV BET