Na co postawić w dniu 6 maja, czyli ten poniedziałek? Sprawdź przygotowane przez nas propozycje i nie daj się bukmacherowi!

Typy Dnia - 6 maja (poniedziałek)
Typy Dnia – 6 maja (poniedziałek)

Jagiellonia czy Pogoń – pewniak z Ekstraklasy!

Jagiellonia Białystok ostatnio przegrała bodaj najważniejszy w tym roku mecz – finał Pucharu Polski z Lechią Gdańsk. Drużyna z Podlasia tym samym nie ma już o co walczyć do końca sezonu.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Trudno wyobrazić sobie, by popularna „Jaga” całkowicie odpuściła sobie walkę w lidze. Zawodnicy mogą zagrać nie tylko dla kibiców (by odpokutować za porażkę na Narodowym), ale również dla trenera Ireneusza Mamrota, którego pewność w klubie nadal nie jest zbyt pewna.

Sytuacja Jagiellonii na pewno nie należy do takich, które można zazdrościć. A jak wygląda to w Pogoni Szczecin, która zagra w poniedziałek z białostoczanami?

fortuna kod bonusowy
fortuna kod bonusowy

Wiemy na pewno to, że „Portowcy” to ekipa, która ostatnio bardzo lubi strzelać. Średnio w meczach Pogoni pada 3.2 gola, co jest najpokaźniejszym wynikiem w grupie mistrzowskiej.

Chociaż oba kluby w zasadzie o wiele już w tym sezonie nie walczą, zagraliśmy tutaj over 2.5. Spodziewamy się bowiem goli po każdej ze stron i to może nawet więcej niż po jednym! 🙂

Milan wróci na właściwe tory?

AC Milan przez bardzo słabą formę w ostatnim czasie spadł poza strefę premiowaną grą w europejskich pucharach. Dla takiego klubu to prawdziwa katastrofa, ale czy to wystarczy do tego, by w poniedziałek klub Krzysztofa Piątka odnotował komplet oczek?

Rywalem Czerwono-Czarnych będzie w poniedziałek Bologna. Ta ostatnio bardzo dobrze radzi sobie w meczach ligowych, chociaż nie może jeszcze spać spokojnie, gdyż cały czas zagrożona jest spadkiem do Serie B.

Można by powiedzieć, że Milan w takim meczu zrobi wszystko, by wygrać. Owszem, wcale nie twierdzimy, iż będzie inaczej. W tej drużynie nie dzieje się jednak ostatnio najlepiej i widać to wyraźnie.

Uważamy, że na San Siro może dojść do niespodzianki. Remis bądź zwycięstwo Bologny – to nasza propozycja na to spotkanie. Milan po prostu jest obecnie nieprzekonywujący!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Jagiellonia - Pogoń Over 2.5 1.97 STS
Milan - Bologna X2 2.40 STS

Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>