Kolejna środa z Ligą Mistrzów i kolejne typy dnia właśnie na te rozgrywki. Jakie spotkania, według nas, warto wziąć pod uwagę? Sprawdźcie już teraz!

Typy Dnia - 6 marca (środa)
Typy Dnia – 6 marca (środa)

Typy dnia z Ligi Mistrzów

W środę poznamy dwóch kolejnych ćwierćfinalistów tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Eksperci i kibice mają już swoich faworytów, ale w żadnym z czekających nas spotkań nie jest łatwo wskazać murowanego kandydata do zdobycia miejsca w kolejnej rundzie.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

FC Porto w pierwszym meczu przegrało 1-2, dlatego w rewanżu wcale nie stoi na straconej pozycji. Portugalczycy lubią grać u siebie, o czym może świadczyć fakt, że wygrali trzy mecze z rzędu w LM przed własną publicznością.

totolotek bonus za darmo
totolotek bonus za darmo

Jedenastka z Portugalii zaliczyła ostatnio porażkę w ważnym dla kibiców meczu przeciwko Benfice Lizbona. Na pewno będzie chciała zrobić wszystko, by zrehabilitować się fanom i osiągnąć sukces, awansując do 1/4 Champions League.

Skąd typ 1/over 1.5? Roma na wyjazdach traci bardzo dużo goli. W ostatnich pięciu meczach tylko raz zachowała czyste konto. W pozostałych przypadkach dała rywalom „wbić” kolejno: 3, 2, 7 i 3 gole!

Pewniak na jutro. Liga Mistrzów 2019

Paris Saint Germain po zwycięstwie na Old Trafford może dość spokojnie podchodzić do meczu rewanżowego. Manchester United to jednak nie chłopcy do bicia i nie można o tym zapominać. Angielski klub nie odpuści łatwo, a tym samym można spodziewać się po nim dość ofensywnej gry.

Mimo że w Paryżu ciągle nie mogą grać Cavani oraz Neymar, jesteśmy przekonani, iż mistrzowie Francji też nie postawią w środę jedynie na obronę. Czujemy, że padną tutaj więcej niż dwie bramki. A kurs wydaje się nam zachęcający, by tego typu spróbować!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
PSG - Man Utd. Over 2.5 1.65 STS
FC Porto - Roma 1/+1.5 2.34 FORBET