Najbliższa sobota to przede wszystkim sporty walki i MMA. Najpierw w Londynie czeka nas KSW 45, a potem w Las Vegas – UFC 229 z Conorem McGregorem w roli głównej!

Typy Dnia - 6 października (sobota)

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Nie wszyscy wierzyli w to, że McGregor powróci do oktagonu po swoim debiucie w ringu bokserskim i zarobieniu ogromnych pieniędzy w walce z Mayweather. Irlandczyk znany jest jednak z tego, że łatwo nie odpuszcza i nie lubi zawodzić swoich fanów. Kurs na jego sobotnie zwycięstwo jest naprawdę kuszący i naszym zdaniem – godny zaryzykowania!

Podczas KSW 45 dojdzie do freak fightu pomiędzy Popkiem a Erko Junem. Ten drugi już raz udowodnił, że dobrze czuje się w walce, natomiast polski raper ostatni częściej widziany jest w programach telewizyjnych, niż w salach treningowych. Stawiamy tutaj pewną „2”!

W polskich mediach w przypadku tekstów o Serie A pisze się głównie o Krzysztofie Piątku. Ten będzie miał okazję wystąpić dopiero w niedzielę. Zanim to jednak nastąpi we włoskiej ekstraklasie czeka nas pojedynek Empoli z Romą. Goście – naszym zdaniem – są tutaj „pewniakiem” do zwycięstwa.

Kurs na Manchester w starciu z Newcastle może niektórym wydawać się wyjątkowo niski, ale uważamy, że zła passa „Czerwonych Diabłów” ma niewielkie szanse, by przeszkodzić im w zdobyciu trzech punktów w najbliższej potyczce w Premier League.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Nurmagomedov - McGregor 2 2.41 FORTUNA
Manch. Utd. - Newcastle 1 1.47 ETOTO
Empoli - AS Roma 2 1.81 TOTOLOTEK
Popek - Erko Jun 2 1.63 ETOTO
Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>