Typy Dnia – 6 września (piątek)

Pora na drugi wrześniowy dzień z eliminacjami Euro 2020. Jakie typy dnia wybraliśmy na 6 września? Oto przygotowane przez nas propozycje bukmacherskie na ten piątek!

Typy Dnia - 6 września (piątek)
Typy Dnia – 6 września (piątek)

Austria vs Łotwa

Austria obok Polski była uważana za najlepszą ekipę w grupie Biało-Czerwonych. Nie ma co jednak szczególnie ukrywać, że jak na razie ta ekipa wcale najlepiej sobie nie radzi i nawet nie może być pewna zajęcia drugiego miejsca na koniec eliminacji.

Bukmacherzy nie dają większych szans Łotwie na przywiezienie z piątkowego wyjazdu jakichkolwiek punktów. Zgadzamy się z tym, że wydaje się to niemal niemożliwe, ale jakby nie patrzeć, Austria też nie jest w najlepszej formie i niekoniecznie musi w piątek strzelić wielu goli.

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Kursy na undery cały czas spadają. Wybrana przez nas linia to 3.5. Wydaje się najbardziej prawdopodobna i jednocześnie jest na nią naprawdę fajny kurs.

Estonia vs Białoruś

Estonia i Białoruś to ekipy, które w grupie z Holandią i Niemcami nie mają większych szans na osiąganie korzystnych rezultatów. Piątkowe starcie można więc nazwać pojedynkiem outsiderów.

Kto będzie górą? Porównując potencjał piłkarski obu jedenastek, faworytem wydaje się Białoruś. Eksperci są podobnego zdania, chociaż kursy u bukmacherów niekoniecznie na to wskazują.

Chyba nikomu nie trzeba przypominać, że 6 września czeka nas także spotkanie z udziałem piłkarzy z naszej kadry. Oczywiście, na naszej stronie znajdziecie Słowenia – Polska typy bukmacherskie!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Estonia - Białoruś 2 2.55 BETCLIC
Austria - Łotwa Under 3.5 1.77 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Typy Dnia – 6 września (piątek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie