Typy Dnia – 7 lipca (niedziela)

Jakie typy dnia na zakończenie tego tygodnia przygotowaliśmy? Zobaczcie już teraz wybrane pewniaki, które możecie dodać do swoich kuponów bukmacherskich!

Typy Dnia - 7 lipca (niedziela)
Typy Dnia – 7 lipca (niedziela)

Copa America finał 2019. Typy bukmacherskie

Niedziela to mecz finałów. Dwa z nich znalazły się w naszym zestawieniu typów na dziś – finał Copa America oraz pojedynek o mistrzostwo świata kobiet.

Brazylia kontra Peru – raczej mało kto spodziewał się, że tak będzie wyglądała para najlepszych w tegorocznym Copa America. Tym bardziej, że przecież oba te zespoły grały już ze sobą w grupie, a wówczas starcie zakończyło się zwycięstwem Canarinhos aż 5:0.

totolotek bonus za darmo
totolotek bonus za darmo

Chociaż Peru pokazało klasę w meczu z Chile, trzeba wziąć pod uwagę, że tego dnia ich rywal był bardzo nieskuteczny. To spotkanie mogło potoczyć się zupełnie inaczej, gdyby tylko kto inny wyszedł na prowadzenie. Stało się jednak jak się stało.

Brazylia gra przed własną publicznością i triumf z Copa America od samego początku był jej celem. Do niego już tylko jeden krok, a więc bardzo niewiele.

Uważamy, że Canarinhos będą prowadzić po pierwszej połowie i wygrają cały mecz. Kurs na taki scenariusz jest znacznie atrakcyjniejszy, niż „czyste” zwycięstwo.

Pewniak z MŚ kobiet

Warto też na chwilę zatrzymać się przy niedzielnej ofercie na finał MŚ kobiet. USA vs Holandia to pojedynek aktualnych mistrzyń naszego globu z najlepszą ekipą Starego Kontynentu.

Pomarańczowe bardzo długo męczyły się w półfinale, wygrywając dopiero w dogrywce. Dodatkowo, grały dzień później od swoich najbliższych rywalek, a na tym etapie zmęczenie na pewno odegra pewną rolę.

Amerykanki na ten moment są po prostu najlepsze na świecie i chyba nikt nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Finał powinien tylko to udowodnić po raz kolejny. Długo się nie wahaliśmy przed zagraniem tutaj „1”! 😉

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Brazylia - Peru 1/1 1.84 STS
USA - Holandia (k) 1 1.45 ETOTO

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Typy Dnia – 7 lipca (niedziela) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie