W Lidze Europy czasem bardzo trudno skutecznie trafić kilka typów za jednym podejściem, ale prawdziwy typer nigdy się nie poddaje! Już teraz sprawdźcie pewniaki na 7 listopada!

Typy Dnia - 7 listopada (czwartek)
Typy Dnia – 7 listopada (czwartek)

Astana – AZ Alkmaar

Astana w ubiegły weekend obroniła tytuł mistrza Kazachstanu. Jakby na to nie spojrzeć, jest to dla piłkarzy i kibiców powód do radości, ale dla obstawiających zielone światło do tego, by nieco chętniej zwracać uwagę na tę ekipę.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

W Kazachstanie robi się już naprawdę zimno. Piłkarze AZ Alkmaar niekoniecznie muszą być gotowi na grę w takich warunkach, tym bardziej, że przemierzą bardzo wiele kilometrów, by rozegrać czwartkowe spotkanie.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

W pierwszym meczu obu ekip padł bardzo wysoki wynik, aż 6:0. Czy tym razem można liczyć na podobną deklasację ze strony Holendrów? Wydaje się, że nie, bo Kazachowie mogą już teraz skupić się na LE, mają po swojej stronie pogodę, do której są przyzwyczajeni, a jeszcze nie można zapominać o sztucznej murawie. Na tę ostatnią narzekają dosłownie wszyscy – nawet najmocniejsi.

Nie liczymy na to, że Astana nagle zacznie strzelać jak najęta, ale co najmniej jednego gola zdobyć tu powinna. Kurs nie jest może najwyższy, ale typ wydaje się być w miarę pewny i uzasadniony.

Rosenborg – Sporting

W Norwegii, zupełnie inaczej niż w większości krajów Europy, rozgrywki ligowe dobiegaj końca. Rosenborg zajmuje obecnie dopiero czwartą lokatę w tabeli i na trzy kolejki przed końcem musi gonić rywali, by za rok znów grać w europejskich pucharach.

Norwegowie jeszcze w fazie grupowej Ligi Europy nie zdobyli punktu i chyba trudno zakładać, by mieli się przełamać właśnie teraz, kiedy na głowie mają zupełnie inne zmartwienia.

Sporting Lizbona to z kolei ekipa, która bardzo poważne myśli o grze w LE. Na pewno nie przyleci do Skandynawii drugim składem albo z lekceważącym stosunkiem do rywala. Wydaje nam się, że wysokie kursy na Portugalczyków są przesadzone, bo ich zwycięstwo zdaje się być dość pewne.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Astana - Alkmaar 1 strzeli? TAK 1.55 FORTUNA
Ros.Trondheim - Sporting L. 2 2.57 STS