Jakie mecze warto typować w dniu 7 lutego? Oto dwie nasze propozycje – jedna dla osób, które nie boją się typować po kursie wynoszącym więcej niż 3!

Typy Dnia - 7 lutego (czwartek)
Typy Dnia – 7 lutego (czwartek)

Kolejna sensacja w pucharach?

Guingamp to drużyna, która sensacyjnie wyeliminowała z Pucharu Ligi Francuskiej Paris Saint Germain. Nic dziwnego, że nie do końca lekceważy się ją przed najbliższym starciem z Lyonem. Postanowiliśmy jednak spojrzeć na suche fakty, a te już zdecydowanie są na korzyść gości czwartkowego meczu.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Mimo że Guingamp rzeczywiście wyeliminował z rozgrywek pucharowych ligowego hegemona, nie można zapominać, iż parę dni później przegrał z jedenastką PSG aż 0:9. To chyba najlepiej pokazuje z jaką drużyną mamy do czynienia.

Już dzisiaj pierwsze El Clasico 2019! Zobacz, gdzie możesz znaleźć zupełnie darmowy Barcelona Real stream!

W ostatnich dziesięciu meczach pomiędzy Guingamp a Lyonem aż osiem razy obie drużyny zdobywały bramki, a w samym meczu pokrywał się over 2.5. Jakby nie patrzeć, tym razem też jest spora szansa na to, że starcie nie zakończy się rezultatem 1:0 czy 0:1.

Uważamy, że zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo ma Lyon, który jest trzecią ekipą Ligue 1 i na pewno nie chciałby już odpadać z krajowego pucharu. Oczywiście, jeżeli boicie się kursu 3.20, możecie także postawić na samo zwycięstwo gości.

Lazio rozgromi Empoli?

Drugi wybrany przez nas mecz na 7 lutego to pojedynek Lazio z Empoli. Patrząc na statystyki, nietrudno tutaj wskazać, kto wygra ten mecz. Najbliżsi przeciwnicy rzymian do tej pory jeszcze ani razu nie zdobyli kompletu punktów na obcym terenie, a do tego poza własnym stadionem tracą ponadprzeciętną liczbę goli.

Średnio w meczach wyjazdowych Empoli pada aż 3.5 gola. To naprawdę sporo, dlatego trudno sobie wyobrazić, by Lazio miało tego nie wykorzystać na swoją korzyść.

Jeżeli chcielibyście nieco „podbić” kurs na Lazio, możecie zagrać na zwycięstwo tej ekipy + over 2.5.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Guingamp - Lyon 2/BTS 3.20 ETOTO
Lazio - Empoli Over 2.5 1.50 FORTUNA

Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>