Aż cztery ciekawe typy dnia przygotowaliśmy dla was drugi dzień weekendu z rozgrywkami ligowymi. Będzie nawet coś z hitu pomiędzy Chelsea a Manchesterem City!

Typy Dnia - 8 grudnia (sobota)
Typy Dnia – 8 grudnia (sobota)

Wisła Kraków nie znajduje się obecnie w najlepszej sytuacji i wcale nie mowa tu o czysto sportowych aspektach. W mediach słyszy się nie od dziś, że „Biała Gwiazda” może przez problemy finansowe zostać zdegradowana do IV ligi, a decyzja miałaby zapaść jeszcze w trakcie obecnego sezonu.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Członkowie sztabu szkoleniowego krakowskiego klubu nie ukrywają, że atmosfera w drużynie nie należy do najlepszych. Wydaje się, że Jagiellonia ma sporo argumentów, by wykorzystać tę okazję i zainkasować trzy punkty. Kurs u bukmacherów wynoszący grubo ponad 2 to – według nas – prawdziwy prezent, z którego nie sposób nie skorzystać.

Nasze sobotnie propozycje to aż trzy typy bukmacherskie Premier League. Według nas w spotkaniach Manchester – Fulham oraz Bournemouth AFC – Liverpool uda się „pokryć” bramkowy over 2.5. Statystyki są tego samego zdania i pozostaje liczyć tylko na to, że wszystko potwierdzi się na boisku!

A na koniec prawdziwy hit dnia, czyli pojedynek Chelsea z Manchesterem City. Nie jest to łatwy mecz do typowania, ponieważ niepokonana w lidze drużyna „Obywateli” jedzie do Londynu gdzie „The Blues” jeszcze w tym sezonie nie przegrali. Nie powinno zabraknąć tutaj niczego, co kochają kibice.

Patrząc na to, jak obie jedenastki spisują się obecnie, trudno zakładać, że nie padnie w ich sobotnim meczu więcej niż jeden gol. Nie wierzymy jednak też w to, by miał tutaj otworzyć się prawdziwy worek z bramkami. Przedział 2-3 to, naszym zdaniem, rozsądny wybór i to po dobrym kursie!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Wisła Kraków - Jagiellonia 2 2.50 FORTUNA
Manchester Utd - Fulham Over 2.5 1.60 FORBET
Bournemouth - Liverpool Over 2.5 1.63 ETOTO
Chelsea - City 2-3 gole 2.05 TOTALBET
Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>