W dzisiejszych czwartkowych typach po raz kolejny przeważać będzie Liga Europy. Tym razem postanowiliśmy przygotować jednak także coś dla miłośników koszykówki!

typy dnia liga europy

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Dynamo Kijów na trzy kolejki przed końcem fazy grupowej znajduje się w dość dobrej sytuacji. Jeżeli jednak zainkasuje komplet punktów w czwartkowy wieczór, będzie tak naprawdę jedną nogą w kolejnej fazie rozgrywek.

Biorąc pod uwagę, że zespół Ukrainy potrafił pokonać Rennes na wyjeździe, wydaje się, iż teraz również powinien sobie poradzić z rywalami. Problem może polegać jednak na tym, że jedna bramka może nie wystarczyć. Francuzi na pewno nie przyjadą się jedynie bronić, ponieważ im także zwycięstwo jest niezwykle potrzebne. Obecnie zajmują trzecią pozycję w grupie, a ewentualna strata trzech „oczek” może im poważnie pokrzyżować plany.

Bukmacherzy w starciu Fenerbahce z Anderlechtem stawiają na turecką ekipę i my z ich przewidywaniami jak najbardziej się zgadzamy. Nie chce nam się wierzyć, by jedenastka z Brukseli wywiozła jakikolwiek punkt z niezwykle trudnego terenu. Tym bardziej, że ostatni mecz obu ekip pokazał, że Belgom gra się bardzo trudno z ekipą ze stolicy Turcji.

Na koniec typ z NBA. Kurs do najwyższych nie należy, ale nie można także powiedzieć, by był wyjątkowo niski. Jeżeli lubicie nocne obstawianie, powinniście dobrze przypatrzeć się temu „pewniakowi”! 🙂

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Dynamo - Rennes 1/Over 1.5 2.65 ETOTO
Fenerbahce - Anderlecht 1 2.10 ETOTO
JOrlando Magic - Detroit Pistons 2 1.80 TOTALBET
Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>