Przed nami kolejny weekend. Tym razem wyjątkowy, ponieważ czeka nas wznowienie rozgrywek Ekstraklasy. Jakie typy przygotowaliśmy dla was na 8 lutego? Sprawdźcie już teraz!

Typy Dnia - 8 lutego (piątek)
Typy Dnia – 8 lutego (piątek)

Rewelacja sprawi niespodziankę?

Moreira zajmuje obecnie wysokie, bo piąte, miejsce w tabeli portugalskiej ekstraklasy. Ze świecą należałoby szukać osoby, która przed sezonem przewidywała taki scenariusz. A dlaczego zdecydowaliśmy się w piątkowym meczu tej drużyny postawić na to, iż zdobędzie przynajmniej jednego gola?

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Mimo że wspomniana ekipa traci pięć punktów do czołowej czwórki, trzeba pamiętać, iż ta od wielu, wielu lat pozostaje niezmieniona i mowa tu o FC Porto, Benfice, Bradze oraz Sportingu. Budżety tych drużyn są poza zasięgiem reszty stawki, dlatego można powiedzieć, że Moreira jest swego rodzaju liderem wśród tych nieco słabszych jedenastek w Portugalii.

To, co przemawia za gospodarzami piątkowego starcia, to fakt, iż lubią grać u siebie. Przed własną publicznością tracą niewiele bramek i do tej pory przegrali zaledwie dwa spotkania. Owszem, pojedynek z liderem będzie dla nich wymagający i niekoniecznie muszą zdobyć w nim jakikolwiek punkt. Wydaje się jednak, iż są w stanie strzelić bramkę, a ta wyceniana jest przez bukmacherów na prawie 2 złote za każdą zagraną złotówkę!

Chievo spróbuje dokonać niemożliwego

Drugie wybrane przez nas spotkanie to starcie Chievo z Romą. Tym razem nie ma mowy o jakichś skomplikowanych analizach. Gospodarze zajmują ostatnie miejsce w tabeli, a z Romą u siebie wygrali ostatnio w maju 2013 roku!

Rzymianie na wyjazdach nie spisują się rewelacyjnie, ale z kim mieliby zdobywać punkty, jeśli nie z outsiderem Serie A, który do tej pory w 22 meczach zgromadził zaledwie 9 „oczek”?

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Moreira - FC Porto 1 strzeli? TAK 1.96 STS
Chievo - Roma 2 1.65 ETOTO