Przed nami kolejny weekend. Tym razem wyjątkowy, ponieważ czeka nas wznowienie rozgrywek Ekstraklasy. Jakie typy przygotowaliśmy dla was na 8 lutego? Sprawdźcie już teraz!

Typy Dnia - 8 lutego (piątek)
Typy Dnia – 8 lutego (piątek)

Rewelacja sprawi niespodziankę?

Moreira zajmuje obecnie wysokie, bo piąte, miejsce w tabeli portugalskiej ekstraklasy. Ze świecą należałoby szukać osoby, która przed sezonem przewidywała taki scenariusz. A dlaczego zdecydowaliśmy się w piątkowym meczu tej drużyny postawić na to, iż zdobędzie przynajmniej jednego gola?

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Mimo że wspomniana ekipa traci pięć punktów do czołowej czwórki, trzeba pamiętać, iż ta od wielu, wielu lat pozostaje niezmieniona i mowa tu o FC Porto, Benfice, Bradze oraz Sportingu. Budżety tych drużyn są poza zasięgiem reszty stawki, dlatego można powiedzieć, że Moreira jest swego rodzaju liderem wśród tych nieco słabszych jedenastek w Portugalii.

To, co przemawia za gospodarzami piątkowego starcia, to fakt, iż lubią grać u siebie. Przed własną publicznością tracą niewiele bramek i do tej pory przegrali zaledwie dwa spotkania. Owszem, pojedynek z liderem będzie dla nich wymagający i niekoniecznie muszą zdobyć w nim jakikolwiek punkt. Wydaje się jednak, iż są w stanie strzelić bramkę, a ta wyceniana jest przez bukmacherów na prawie 2 złote za każdą zagraną złotówkę!

Chievo spróbuje dokonać niemożliwego

Drugie wybrane przez nas spotkanie to starcie Chievo z Romą. Tym razem nie ma mowy o jakichś skomplikowanych analizach. Gospodarze zajmują ostatnie miejsce w tabeli, a z Romą u siebie wygrali ostatnio w maju 2013 roku!

Rzymianie na wyjazdach nie spisują się rewelacyjnie, ale z kim mieliby zdobywać punkty, jeśli nie z outsiderem Serie A, który do tej pory w 22 meczach zgromadził zaledwie 9 „oczek”?

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Moreira - FC Porto 1 strzeli? TAK 1.96 STS
Chievo - Roma 2 1.65 ETOTO

Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>