Jak czwartek, to Liga Europy, a skoro tak – nie będzie brakowało okazji do obstawiania. Już teraz możecie sprawdzić przygotowane przez nas typy dnia na 8 sierpnia!

Typy Dnia - 8 sierpnia (czwartek)
Typy Dnia – 8 sierpnia (czwartek)

Legia – Atromitos. Typy bukmacherskie, pewniak

Przeglądając opinie typerów oraz forum bukmacherskie, na pewno zauważycie, że w najbliższym meczu Legii sporo osób stawia przeciwko niej. Atromitos nie jest może najmocniejszą drużyną w greckim futbolu, ale kurs ponad 4 na pewno zachęca do ryzyka, które może się bardzo opłacić.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Spadające notowania gości i coraz lepsze kursy na zespół z Warszawy zachęciły nas do zagrania właśnie na Legię. Skąd taki, a nie inny wybór?

Owszem, Legia w lidze nie spisuje się najlepiej. Pamiętajmy jednak, że nie jest to żadna nowość w przypadku ekip grających w europejskich pucharach. Ten, kto gra w Lidze Europy czy eliminacjach Ligi Mistrzów, zawsze radzi sobie słabo na rodzimym podwórku. Przy wąskich ławkach rezerwowych jest to normalna sprawa.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Trzeba też podkreślić fakt, że Legia – mimo wszystko – jest jedyną polską ekipą, która nadal jest w stawce. Wszyscy inni nasi reprezentanci w Europie już odpadli.

Nie zapominajmy, iż przejście do kolejnej rundy to ogromne pieniądze. Legia tego również na pewno nie odpuści, a że pierwszy mecz gra u siebie, na wpadkę pozwolić sobie nie może.

FCSB – Ml.Boleslaw. Jak obstawić?

W normalnych okolicznościach prawdopodobnie postawilibyśmy na ekipę z Bukaresztu, ale aktualne wahania kursów w przypadku starcia FCSB – Ml.Boleslaw pokazują, iż tutaj jest coś na rzeczy.

W rumuńskim zespole nie dzieje się najlepiej. W lidze porażka za porażką, trener zrezygnował z pracy, a jakby tego było mało – kontuzje wymuszają na sztabie wprowadzenie zmian do ustawienia, co źle wpływa na tę ekipę.

Steaua meczu u siebie nie odpuści i tego jesteśmy pewni. Obecnie widać jednak, że nie grają tutaj „pierwsze skrzypce” i na murawie aż roi się od błędów. Powinno zatem paść dużo goli. Ostatnio w LE w meczu FCSB padło ich aż pięć!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Legia W. - Atromitos 1 1.87 BETCLIC
FCSB - Ml.Boleslaw Over 2.5 2.05 STS