Typy Dnia – 8 stycznia (wtorek)

Piłkarski Puchar Króla i liga francuska – oto rozgrywki piłkarskie, które odbędą się we wtorek, 8 stycznia. Jakie typy dnia przygotowaliśmy? Sprawdźcie już teraz!

Typy Dnia - 8 stycznia (wtorek)
Typy Dnia – 8 stycznia (wtorek)

Co postawić na Puchar Króla?

Valencia i Gijon to drużyny z dwóch piłkarskich światów – ekstraklasy oraz pierwszej ligi. Faworytem na pewno jest klub z LaLiga, ale warto pamiętać, że będzie to dopiero pierwsze spotkanie, które goście niekoniecznie muszą wygrać, by awansować dalej.

Piłkarze Valencii w poprzedniej rundzie wygrali na wyjeździe z Ebro, ale był to skromny triumf 2:1. Biorąc pod uwagę, że wspomniany rywal radzi sobie przeciętnie w Secunda B, nie ma co liczyć na to, że i Gijon we wtorek nie strzeli tej drużynie przynajmniej jednego gola.

Kurs na bramkę jedenastki Gijon wydaje się na tyle dobry, że warto pomyśleć o jego wykorzystaniu!

Typ dnia liga francuska

W meczu Nantes – Montpellier można spodziewać się goli nie tylko po jednej stronie. Goście wtorkowego pojedynku to jedna z jedenastek, które najlepiej radzą sobie w lidze na wyjazdach. Do tej pory odniosła tylko jedną porażkę, a do tego zdobyła 11 goli, tracąc przy tym zaledwie 6.

Nantes to klub trudny do analizy, bowiem u siebie ma tyle samo wygranych co remisów i zaledwie o jedną mniej porażkę. Można jednak dość szybko „wyłapać” jeden fakt – to drużyna, w meczach której nigdy nie brakuje bramek. Bilans 25:24 robi wrażenie, ale pokazuje, że i defensywa nie jest tutaj mocnym punktem.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Gijon - Valencia 1 strzeli? TAK 1.53 TOTOLOTEK
Nantes - Montpellier 1 2.48 ETOTO

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Typy Dnia – 8 stycznia (wtorek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie