Przed nowym tygodniem i meczem Polski z Austrią wybraliśmy dwa typy dnia, które mogą znaleźć się w waszych kuponach na tę niedzielę, to jest 8 września. Sprawdźcie nasze propozycje!

Typy Dnia - 8 września (niedziela)
Typy Dnia – 8 września (niedziela)

Szwajcaria – Gibraltar

Reprezentacja Szwajcarii w tych eliminacjach wyjątkowo dobrze się nie spisuje. Można nawet powiedzieć, że spisuje się wyjątkowo słabo, bo do tej pory wygrała tylko jeden raz i cały czas nie może być pewna awansu do przyszłorocznych mistrzostw Europy.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Gibraltar nie jest drużyną, która w jakikolwiek sposób może Helwetom zagrozić. Co by nie mówić, w tym meczu faworyt jest tylko jeden i chyba nikt nie ma wątpliwości, o kim jest tutaj mowa.

darmowy bonus za rejestrację. kod promocyjny BETONLINE
darmowy bonus za rejestrację. kod promocyjny BETONLINE

W drużynie Szwajcarii ostatnio nie widać potencjału ofensywnego, ale niedzielny mecz to coś zupełnie innego. Gra przed własną publicznością i to z tak słabym rywalem, jest znakomitą okazją do tego, by nieco zabawić się piłką i pokazać swoją klasę.

Liczmy tutaj na solidny over. Wybraliśmy linię 5.5, bo wydaje się stosunkowo łatwa do pokrycia, a przy tym oferuje ciekawy kurs.

Szwecja – Norwegia

Wybrany przez nas mecz numer dwa to Szwecja – Norwegia. Bardzo ważny mecz dla układu tabeli, a przy tym starcie dwóch skandynawskich jedenastek. Jeżeli gdzieś mają być tego wieczora emocje, to właśnie w tym meczu!

Eksperci gospodarzom dają większe szanse na triumf, ale my postanowiliśmy postawić tutaj na over 2.5 gola w meczu. Ostatnie spotkanie tych zespołów zakończyło się wynikiem 3-3 i teraz może być podobnie.

Skandynawowie są waleczni i grają do końca. A że mecz jest o naprawdę dużą stawkę, będzie się w tym meczu sporo działo!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Szwecja - Norwegia Over 2.5 2.17 BETCLIC
Szwajcaria - Gibraltar Over 5.5 1.80 STS

Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>