9 czerwca poznamy zwycięzcę tegorocznej, a do tego pierwszej w historii, Ligi Narodów UEFA. Nasze typy dnia to także propozycja z meczu o 3. miejsce tej imprezy. Zobaczcie, co mamy dla was na najbliższą niedzielę!

Typy Dnia - 9 czerwca (niedziela)
Typy Dnia – 9 czerwca (niedziela)

Liga Narodów o 3. miejsce – Szwajcaria vs Anglia

Szwajcaria w meczu z Portugalią była skazywana na pożarcie, ale wcale nie prezentowała się dużo gorzej od rywali. Owszem, gdy Cristiano Ronaldo włączył wyższy bieg, zatrzymać go nie zdołali, ale w meczu z Anglią wcale nie stoją na przegranej pozycji.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Wyspiarze na finałowy turniej Ligi Narodów polecieli z zamiarem zwycięstwa. Trzecie miejsce ich już raczej nie interesuje, tym bardziej, że nawet w półfinale trener postanowił nie wypuszczać najmocniejszego składu.

totolotek bonus za darmo
totolotek bonus za darmo

Anglicy nie do końca traktują Ligę Narodów poważnie, a trzecie miejsce na takiej imprezie, nie ukrywajmy, nie jest żadnym wielkim wyróżnieniem.

Uważamy, że Helweci ten mecz mogą wygrać, a już na pewno wpakują jakiegoś gola. Spodziewamy się tu BTS-u. Miłośnikom grania na gole, polecamy popatrzenie na overy i undery, na które można znaleźć całkiem fajne kursy.

Portugalia vs Holandia, czyli wielki finał

A kto wygra finał? Bukmacherzy od początku stawiali na Portugalię i wszystko wskazuje na to, że w swoich prognozach mieli sporo racji. Mistrzowie Europy są mocno zmotywowani do tego, by odnieść sukces przed własną publicznością.

Ronaldo w tygodniu pokazał część swojego piłkarskiego geniuszu, a gdy on chce odnieść jakiś sukces, prawie niemożliwe jest jego zatrzymanie.

Wydaje się, że Portugalia powinna wszystko rozstrzygnąć w ciągu 90 minut. Kurs na to jest bardzo dobry i na pewno godny uwagi. Mniej odważnym polecamy sprawdzenie notowań na zwycięstwo łącznie z dogrywką i karnymi.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Szwajcaria - Anglia BTS 1.60 STS
Portugalia - Holandia 1 2.45 FORTUNA

Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>