Cała Argentyna żyje niedzielnym finałem Copa Libertadores, natomiast w Polsce czeka nas hit na szczycie Ekstraklasy. Zobaczcie, jakie typy dnia przygotowaliśmy na 9 grudnia!

Typy Dnia - 9 grudnia (niedziela)
Typy Dnia – 9 grudnia (niedziela)

Lechia podejmie na własnym stadionie Legię. Będzie to pojedynek pomiędzy pierwszą a drugą drużyną w Ekstraklasie. Jeżeli aktualni mistrzowie Polski nie wygrają tego meczu, gdańszczanie odskoczą im aż na osiem punktów. Będzie to ogromna przewaga, która pozwoli im nieco spokojniej patrzeć na bliższą oraz tę nieco dalszą przyszłość.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Według bukmacherów to Legia jest faworytem, jednak my nie do końca się z tym zgadzamy. Lechia przed własną publicznością jeszcze w tym sezonie nie przegrała, a w ostatnich pięciu meczach odnotowała pięć zwycięstw.

W niedzielnym hicie Ekstraklasy nie można wykluczyć walki do samego końca i remisu. Właśnie dlatego na wypadek takiego scenariusza zdecydowaliśmy się na ubezpieczenie w postaci typu „bez remisu„.

Genoa, w której występuje Krzysztof Piątek, nie radzi sobie obecnie zbyt dobrze w Serie A. Jest jednak teraz okazja do przełamania niemocy i zainkasowania kompletu punktów. Do Genui przyjeżdża bowiem ekipa SPAL, którą dzielą tylko dwa miejsca od strefy spadkowej.

Liczymy na to, że Piątek po raz kolejny udowodni, że jest w tym sezonie w znakomitej formie i pomoże swojemu zespołowi wygrać. Kurs wydaje się całkiem niezły – na pewno warto to wykorzystać!

Bologna – Empoli to kolejne niedzielne zestawienie, w którym będziemy oglądać dwie jedenastki nieradzące sobie zbyt dobrze w tym sezonie. Co prawda, żadna z tych drużyn nie ma na koncie zbyt wielu goli, ale traci ich sporo niemal w każdym meczu. Biorąc pod uwagę nie najlepsze defensywy oraz fakt, że spotkanie dla obu tych jedenastek to walka o „sześć punktów”, liczymy na over 2.5!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Lechia - Legia 1 (bez remisu) 1.90 TOTOLOTEK
Genoa - SPAL 1 2.00 LVBET
Empoli - Bologna Over 2.5 1.95 ETOTO
Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>