Typy Dnia – 9 marca (poniedziałek)

Jakie mecze obstawić w ten poniedziałek, czyli 9 marca? Sprawdźcie przygotowane typy dnia, a w nich propozycje z Ekstraklasy oraz Premier League. Co wybierzecie?

Typy Dnia - 9 marca (poniedziałek)
Typy Dnia – 9 marca (poniedziałek)

Korona z nowym trenerem, ŁKS z tym samą determinacją

Korona Kielce w tym roku na ligowych boiskach jeszcze nie wygrała. Można było się tego spodziewać, że to sprawi, iż w klubie nastąpią zmiany. Tak też się stało -nowym szkoleniowcem ekipy z województwa świętokrzyskiego został Maciej Bartoszek. Czy w poniedziałek będziemy świadkami syndromu nowej miotły?

Mimo iż dorobek punktowy niekoniecznie to pokazuje, Korona w swoich dotychczasowych meczach ligowych nie grała źle. Przede wszystkim brakowało jej skuteczności, ale na pewno na murawie nie prezentowała się dużo gorzej od rywali.

STS bez depozytu
STS bez depozytu

Po drugiej stronie barykady mamy ŁKS. Łodzianie w nowym roku stanęli przed trudnym zadaniem, ale wydaje się, że są na dobrej drodze, by powalczyć o utrzymanie w Ekstraklasie. Na pewno w Kielcach beniaminek się nie podda i będzie walczył do upadłego.

Spodziewamy się, że zarówno Korona, jak i ŁKS zdobędą 9 marca przynajmniej jednego gola. Naszym wyborem w tym przypadku jest BTS.

Leicester City – Aston Villa typy bukmacherskie

Leicester City i Aston Villa – w tabeli to dwa zupełnie inne światy, ale na ten moment każda z tych jedenastek znajduje się w kryzysie. Lisy nie wygrały od czterech meczów, a goście poniedziałkowego spotkania – od trzech.

Mimo że Aston Villa znajduje się w strefie spadkowej, w każdym meczu daje z siebie wszystko. W ostatnich pięciu spotkaniach tylko raz zdarzyła się sytuacja, by ta ekipa nie strzeliła rywalowi gola. Biorąc pod uwagę w jakiej formie obecnie jest Leicester, wcale nie spodziewamy się innego scenariusza.

Dla jednych i drugich mecz w poniedziałek będzie bardzo ważny. Kto zwycięży? Tutaj naprawdę wiele może się wydarzyć. Mimo to, stawiamy na bramkę gości. Proponujemy również BTS – taki typ także ma rację bytu w tym przypadku.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Korona - ŁKS BTS 1.90 FORTUNA
Leicester - Aston Villa 2 strzeli? TAK 1.56 BETFAN

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Typy Dnia – 9 marca (poniedziałek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie