Trzy mecze – trzy ligi. Tym razem postanowiliśmy na różnorodność typów i mamy nadzieję, że przyniesie to wam spore zyski. Sprawdźcie, jakie propozycje mamy dla was na 9 marca, to jest tę sobotę!

Typy Dnia - 9 marca (sobota)
Typy Dnia – 9 marca (sobota)

Pewne typy bukmacherskie

Wisła Kraków z pewnością nie gra tak, jak niektórzy się tego po niej spodziewali. Niestety, Kuba Błaszczykowski formą nie zadziwia, a jego koledzy z drużyny także wyjątkowo pozytywnie nie wyróżniają się na tle ligi.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Trzeba jednak przyznać „Białej Gwieździe”, iż jest zaangażowana do granic możliwości i widać, że jej piłkarzom zależy na zdobywaniu punktów do ligowej tabeli. 

sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Na jaki mecz postawić?

W ostatni weekend Wisła przegrywała 0:3, by pod koniec doprowadzić do rezultatu 2:3. Pokazała charakter i wydaje nam się, iż wszystko w tym klubie zmierza we właściwym kierunku.

Krakowski klub powinien w sobotę zdobyć przynajmniej jednego gola w meczu z Koroną. Gospodarze nie zachwycają formą i słabo radzą sobie w defensywie. Ostatnio wysoko przegrali z Zagłębiem Sosnowiec, ostatnią ekipą Ekstraklasy, co jest najlepszym dowodem na to, że w Kielcach nie dzieje się dobrze.

Darmowe pewniaki na jutro

Krzysztof Piątek ostatnio nie zdobył gola w meczu AC Milanu, dlatego kursy na to, iż ponownie wpisze się na listę strzelców poszły nieco do góry. Warto z tego skorzystać, ponieważ jedenastka z Mediolanu w sobotę gra z outsiderem Serie A.

Polski napastnik udowodnił już nieraz, że jest piekielnie skuteczny w wykańczaniu podań od kolegów z drużyny. Liczymy na to, iż 9 marca zostanie dobrze „obsłużony” przez partnerów z klubu przynajmniej parę razy i da radę to wykorzystać w taki sposób, do jakiego przyzwyczaił kibiców. Kurs wynoszący prawie 2.00 to prawdziwa okazja!

Monaco znów wygra?

A na koniec klub, w którego jeszcze do niedawna nie wierzyliśmy. Teraz gramy jednak nie przeciwko Monaco, a na jego zwycięstwo. Wybór wydawał się dość prosty – Bordeaux w ostatnich pięciu meczach wygrał tylko jeden, mimo że spotykał się z ekipami o podobnym potencjalne.

Drużyna z Księstwa cały czas kontynuuje za to świetną passę meczów bez przegranej. U siebie swego czasu radzili sobie naprawdę fatalnie, ale teraz wydaje się, iż zaczynają wierzyć w swoje możliwości i są zwarci i gotowi do zdobywania kolejnych punktów ligowych!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Korona - Wisła K. 2 gol? TAK 1.50 ETOTO
Chievo - Milan Piątek - gol 1.90 FORTUNA
Monaco - Bordeaux 1 1.70 TOTALBET