Typy dnia na 9 stycznia to idealne propozycje dla miłośników nie najmniejszych kursów. Zobaczcie, jakie pewniaki przygotowaliśmy dla was na tę środę!

Typy Dnia - 9 stycznia (środa)
Typy Dnia – 9 stycznia (środa)

Puchar Ligi Anglia. Typy dnia

Manchester City w dniu 9 stycznia rozegra mecz w ramach Pucharu Ligi, w którym zmierzy się z pierwszoligowym Burtonem. Rywal dla mistrzów Anglii nie powinien być wymagający, stąd też nasz wybór na over 3.5.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Jak pokazuje porównywarka kursów bukmacherskich, notowania na wysokie liczby bramek systematycznie spadają, dlatego warto jak najszybciej wybrać swój typ dnia i zagrać z nim kupon u swojego buka.

„Obywatele” nie powinni mieć większych problemów ze zwycięstwem, a ostatnim zwycięstwem pucharowym 7:0 najlepiej udowodnili, że tego typu rozgrywek wcale nie podchodzą lekceważąco.

Piłka ręczna pewniaki

W przypadku MŚ 2019 w piłce ręcznej warto przyjrzeć się typowi na spotkanie Chile z Danią. Pojedynek w grupie C faworyta może mieć tylko jednego. Z racji tego, że będzie to dopiero pierwszy mecz, na pewno każda ze stron będzie chciała pokazać się od razu z jak najlepszej strony.

Ekipie z Ameryki Południowej brakuje jednak argumentów typowo sportowych. Mimo że na początku mogą chcieć walczyć jak równy z równym, ostatecznie to na pewno Duńczycy będą ekipą lepszą. Według nas, rzucą w tym meczu co najmniej 35 bramek!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Chile - Dania 2 (over 34.5) 1.76 ETOTO
Manch.City - Burton over 3.5 1.65 ETOTO

Bonusy Polskich bukmacherów www.sts.pl - 29 PLN bez depozytu - kod: BETONLINE
www.betclic.pl - 550 PLN cashback - Kod: KOD550
www.betfan.pl - 3100 PLN bonus + obstawianie bez podatku - Kod: BETFAN


poker sts bonus