Typy dnia na 9 stycznia to idealne propozycje dla miłośników nie najmniejszych kursów. Zobaczcie, jakie pewniaki przygotowaliśmy dla was na tę środę!

Typy Dnia - 9 stycznia (środa)
Typy Dnia – 9 stycznia (środa)

Puchar Ligi Anglia. Typy dnia

Manchester City w dniu 9 stycznia rozegra mecz w ramach Pucharu Ligi, w którym zmierzy się z pierwszoligowym Burtonem. Rywal dla mistrzów Anglii nie powinien być wymagający, stąd też nasz wybór na over 3.5.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Jak pokazuje porównywarka kursów bukmacherskich, notowania na wysokie liczby bramek systematycznie spadają, dlatego warto jak najszybciej wybrać swój typ dnia i zagrać z nim kupon u swojego buka.

„Obywatele” nie powinni mieć większych problemów ze zwycięstwem, a ostatnim zwycięstwem pucharowym 7:0 najlepiej udowodnili, że tego typu rozgrywek wcale nie podchodzą lekceważąco.

Piłka ręczna pewniaki

W przypadku MŚ 2019 w piłce ręcznej warto przyjrzeć się typowi na spotkanie Chile z Danią. Pojedynek w grupie C faworyta może mieć tylko jednego. Z racji tego, że będzie to dopiero pierwszy mecz, na pewno każda ze stron będzie chciała pokazać się od razu z jak najlepszej strony.

Ekipie z Ameryki Południowej brakuje jednak argumentów typowo sportowych. Mimo że na początku mogą chcieć walczyć jak równy z równym, ostatecznie to na pewno Duńczycy będą ekipą lepszą. Według nas, rzucą w tym meczu co najmniej 35 bramek!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Chile - Dania 2 (over 34.5) 1.76 ETOTO
Manch.City - Burton over 3.5 1.65 ETOTO

Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>