Typy KSW 49. Kto wygra swoją walkę?

W sobotę 18 maja 2019 roku czeka nas KSW 49. Typy bukmacherskie na to wydarzenie to temat numer jeden wśród wielu miłośników obstawiania. Poznaj pewniaki, które powinny dać zarobić!

Typy KSW 49. Kto wygra swoją walkę?
Typy KSW 49. Kto wygra swoją walkę?

KSW 49 obstawianie online

W kwietniu mieliśmy okazję oglądać w akcji wojowników podczas KSW 48. Nie była to jednak ta „główna” gala, na którą czeka wielu fanów mieszanych sztuk walki w Polsce.

Podczas KSW 49 dojdzie do rewanżowego starcia Michała Materli ze Scottem Askhamem. Bukmacherzy dają większe szanse gościowi z zagranicy i my także uważamy, iż to on powinien wygrać walkę wieczoru.

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Najbardziej „freak fightowym” starciem na KSW 49 będzie walka Erko Juna z Akopem Szostakiem. Ten drugi do tej pory nie miał jeszcze zbyt wielu okazji do zaprezentowania się w oktagonie, mimo iż wystąpił już podczas dwóch Konfrontacji Sztuk Walki.

Zakłady bukmacherskie KSW 49

Uważamy, że Jun ten pojedynek wygra. Jest wyższy i sprawniejszy, a do tego ma już za sobą pewne doświadczenie, którego Szostakowi zdecydowanie brakuje.

Walka Typ Kurs Bukmacher
Materla M. - Askham S. 2 1.80 STS
Szostak A. - Jun E. 2 1.67 FORTUNA
Bedorf K. - Grabowski D. Over 1.5 rund 1.65 STS

Ciekawie pod względem bukmacherskim wygląda też walka Bedorfa z Grabowskim. Pojedynki weteranów sportu zawsze wzbudzają wiele emocji. Na pierwszy rzut oka faworyt jest jeden, ale czy aby na pewno Grabowski nie ma czym zaskoczyć? 😉

Wszystkie typy KSW 49 znajdziecie na stronie oficjalnego bukmachera tej imprezy, czyli STS. Z kodem promocyjnym „BETONLINE” odbierzecie u niego 29 PLN bez konieczności składania depozytu!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy KSW 49. Kto wygra swoją walkę? Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie