Typy na Biatlon kobiet i mężczyzn

Piatek 10 grudnia w Austriackim Hochfilzen to czas Sprintów panów pań na trasach Biatlonowych. Proponuję na te zawody dwa typy:

typy z biathlonu
Biathlon typy bukmacherskie 2021

E Oeberg – T.L Hauser 1 1,45 STS

Elvira Oeberg to młodsza siostra bardziej doświadczonej Hanny. Myślę że może zrobić jeszcze większą karierę od siostry. 21 letnia zawodniczka w tym roku już imponuję. W tym sezonie w Oesterund odbyły się dwa sprinty gdzie zajeła 8 i 2 miejsce. W Obu biegach zaliczyła aż po dwa pudła 8/10, Szwedka jest niesamowita w biegu, myslę że przy jednym pudle więcej od Austriaczki spokojnie sobie poradzi na 7,5 km trasie.

Hauser to już doświadczona Austriaczka prawie 30 letnia. Słynie z niesamowitego strzelania, lecz jej bolączką jest bieg, widać to było w biegu pościgowym w Oesterund gdzie nie popelniła żadnego błedu i go nie wygrała, a była dopiero 4. Jej rywalka Elvira zaliczyła aż 4 karne rundy i straciła tylko 15 sekund. To widać jaka przepaść dzieli obie zawodniczki w biegu. Jej ulubioną konkurencją jest bieg inwidualny gdzie za nietrafiony strzał jest karna minuta.

Q.F Maillet – S.H Legreid 1 @1.50 STS

Pojedynek Francuza z Norwegiem wydaję się powinien zakończyć się pewnym zwycięstwem Francuza, jego forma biegowa wydaję się robić gigantyczną róznicę. W dwóch sprintach w Oestersund wręcz zmiażdżył Norwega. W pierwszych zawodach sprinterskich mimo 1 pudła więcej , mial 15 sekund przewagi na mecie.W drugich było podobnie tym razem Norweg 0 pudeł. Francuz z 1 pudłem zdołał się wbić na podium.

Atutem Norwega napewno jest pewne strzelanie w Hochfilzen powinien 9/10 strzelić. Francuz tu aż tak nie jest pewny zdarzały mu się juz wpadki nawet 7/10 jednak myślę że ponownie 1 pudło więcej nie przeszkodzi w zwycięstwie sympatycznemu Francuzowi.

Maillet – Legreid 1 @1,50 STS

Elvira Oeberg – Lisa Hauser 1 @1.45 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Typy na Biatlon kobiet i mężczyzn Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie