Typy na Fame MMA 10 – co obstawiać u bukmachera?

Już 15 maja w hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi rozpocznie się dziesiąta już gala Fame MMA – polskiej organizacji Mieszanych Sztuk Walki, która w założeniach swoich ma organizowanie pojedynków między gwiazdami. Po raz kolejny będzie można w niej zobaczyć postaci znane z telewizji, świata showbiznesu oraz influencerów z popularnych serwisów społecznościowych. To wyjątkowa impreza, w której czeka na nas wiele bardzo ciekawych pojedynków. Prezentuje się ona bardzo ciekawie również z perspektywy typujących. W tym przeglądzie podejdziemy do wszystkiego właśnie z ich punktu widzenia. Zaprezentujemy własne typy na Fame MMA 10, ale też przeanalizujemy walki wieczoru oraz odpowiemy na najważniejsze pytania trapiące oglądających i obstawiających jeszcze przed pierwszym pojedynkiem.

fame mma 10 typy bukmacherskie
Typy na Fame MMA 10 – co obstawiać u bukmachera?

Fame MMA 10 – karta walk i kursy bukmacherskie

Organizatorzy gali Fame MMA 10 zadbali o to, by nie zabrakło w niej emocji i ekscytujących pojedynków. Tych będzie aż dziesięć, przy czym walką wieczoru będzie pojedynek Kasjusza Życińskiego z Normanem Parke. Ma on się odbyć na zasadach boksu i został zakontraktowany na pięć rund po trzy minuty każda. Co ciekawe, oprócz wypłaty na zwycięzcę czeka w nim sztabka złota. Co-main eventem tej gali będzie walka Marcina Dubiela z Cezarym Nykielem. Choć oba te pojedynki zapowiadają się wybornie, ciekawą pozycją na karcie walk jest również pojedynek Mikołaja Śmieszka z Michałem Galą – byłych uczestników programu Top Model. Na uwagę zasługuje też walka Dawida Malczyńskiego z Adrianem „Polakiem” Polańskim. Ten pierwszy będzie w niej bronił mistrzowskiego pasa federacji Fame MMA w wadze półśredniej.

  • Kasjusz „Don Kasjo” Życiński (2.60) – Norman Parke (1.40) – walka wieczoru
  • Marcin Dubiel (2.20) – Cezary Nykiel (1.55)- druga walka wieczoru
  • Marta „Linkimaster” Linkiewicz (2.90) – Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk (1.33)
  • Dawid Malczyński (1.45) – Adrian „Polak” Polański (2.45)
  • Arkadiusz „AroY” Tańcula (1.15) – Mateusz „Muran” Murański (4.25)
  • Dawid „Ambro” Ambroziak (2.35) – Kamil „Hassi” Hassan (1.48)
  • Łukasz Lupa (3.50) – Gabriel „Arab” Al-Sulwi (1.22)
  • Piotr Pająk (1.75) – Gamou Fall (1.90)
  • Mikołaj Śmieszek (2.00) – Michał Gala (1.68)
  • Mateusz „Haribo” Gąsiewski (3.50) – Amadeusz „Ferrari” Roślik (1.25)

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Uwaga: podane przez nas powyżej kursy bukmacherskie na każdego z zawodników są aktualne na moment publikacji naszego przeglądu. Jako że są one rzeczą dynamiczną, warto spojrzeć na nie ponownie zanim postanowi się obstawić konkretny wynik. Bukmacher na bieżąco je koryguje i mogą się nieco różnić.

Typy bukmacherskie na walki Fame MMA 10

Choć wszystkie spośród całej karty walki w ramach Fame MMA zapowiadają się niesamowicie ciekawie, zdecydowanie najlepiej wyglądają te nazwane „walkami wieczoru”. To właśnie na nich skupimy się w naszym dzisiejszym przeglądzie, starając się ułatwić rozsądny wybór faworyta każdej z nich. Wbrew pozorom, w żadnym z obu przypadków ten nie jest „pewniakiem”, a zaledwie właśnie faworytem.

Typy na walkę Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – Norman Parke

Don Kasjo jest zawodnikiem, który w amatorskich walkach bokserskich posiada już swoje doświadczenie. W formule zawodowej również się już sprawdził – w Fame MMA wygrał już cztery starcia i choć jest to niezły dorobek, wygląda on blado przy tym jego dzisiejszego rywala. Norman Parke to bowiem były zawodnik UFC – organizacji uważanej za największą i najbardziej prestiżową na świecie. Obaj zawodnicy ustalili walkę na zasadach bokserskich, co jest dość korzystnie dla Kasjusza. Sam w sobie to właśnie w tym posiada największe doświadczenie. Jego największym osiągnięciem jest wszak występ w World Series of Boxing (jako reprezentant naszego kraju). Don Kasjo wziął udział w jednej z najbardziej kontrowersyjnych walk Fame MMA, w ósmej edycji pokonując Marcina Najmana. Ten złamał ustalone na bokserskie zasady i zaatakował przeciwnika w sposób nieregulaminowy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl155 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Po stronie Normana Parke stoi przede wszystkim doświadczenie. Irlandczyk w pierwszym spotkaniu w UFC przez jednogłośną decyzję pokonał Colina Fletchera. Zawodnik ma na swoim koncie aż 37 walk zawodowych, 28 z których zakończył zwycięsko dla siebie. Choć nie jest świetnym bokserem, jego forma, warunki i doświadczenie naszym zdaniem wezmę tu górę i nie dadzą Don Kasjo szans na rozwinięcie skrzydeł.

Typ na walkę: zwycięstwo Normana Parke.

Typy na walkę Marcin Dubiel – Cezary Nykiel

Bardzo ciekawy pojedynek, w którym zetrą się dwaj youtuberzy. Co ciekawe, obaj na swoim koncie posiadają udział w projekcie Team-X (znanym właśnie z tego serwisu). Nykiel wciąż w nim uczestniczy. Marcin Dubiel posiada już swoje doświadczenie w Fame MMA. Stoczył walkę w ósmej edycji tejże imprezy, kiedy to przegrał (poprzez nokaut) z Kacprem Błońskim. Jak wiele wskazuje, Dubiel w bardzo poważny sposób podchodzi do rywalizacji na Fame MMA 10. Chce odzyskać honor i wygrać w sposób zdecydowany. Świadczyć o tym mogą wpisy pojawiające się na jego profilach społecznościowych, a wskazujące na to, że w sposób bardzo intensywny trenuje i przygotowuje się do tego. Zwłaszcza, że liczy na rewanżowe starcie z Błońskim.

Ewinner bonus powitalny - kod promocyjny
Ewinner bonus powitalny – kod promocyjny

Dla Cezarego Nykiela będzie to debiut w zawodowym MMA. „Czaro” ulega swojemu rywalowi pod względem warunków fizycznych – w dodatku w dość dużym stopniu. Sam w sobie długo rozważał udział w formule. To, że będzie to jego pierwszy występ jako zawodowego zawodnika nie oznacza, że sam w sobie nie trenuje. Wręcz przeciwnie – gdy był młodszy bardzo przykładał się do walczenia w formule kickboxingu. Niestety, odbywało się to na szczeblu amatorskim, a w sieci próżno jest szukać informacji na ten temat. Wiedząc to, co aktualnie wiemy możemy spodziewać Marcina Dubiela. Bukmacherzy jednak większe szanse dają „niewiadomej”. Dlatego też będzie to dość specyficzny, niemniej jednak przepełniony emocjami pojedynek.

Typ na walkę: zwycięstwo Marcina Dubiela.

Typy na Fame MMA 10 – gdzie obstawiać?

Podobnie jak w przypadku kilku poprzednich gal Fame MMA 10, umowę na wyłączność na posiadanie tej gali w swojej ofercie zawarł bukmacher Betclic. Oznacza to, że każdą walkę można obstawiać wyłącznie u niego – bez możliwości sięgnięcia po jakiegokolwiek innego bukmachera. Bukmacher Betclic już teraz przygotował swoją ofertę na każdy pojedynek. Należy mieć na uwadze, że kursy bukmacherskie, które prezentuje są czymś dynamicznym. Warto więc śledzić je na bieżąco i wejść w obstawianie wtedy, gdy będą stały na zadowalającym nas poziomie.

Jeżeli jeszcze nie posiadamy własnego konta u tego bukmachera, powinniśmy to nadrobić. Zakładając je u niego na stronie www.Betclic.pl rozsądnym będzie skorzystanie z kodu promocyjnego KOD550. Wpisując go w odpowiednim polu formularza rejestracyjnego, jesteśmy w stanie zapewnić sobie jeszcze większy bonus powitalny do aż 550 PLN jako cashback.

Fame MMA 10 – najczęściej zadawane pytania

Im bliżej gali Fame MMA 10, tym większe buduje się wokół niej zainteresowanie. Wraz z nim w sieci – i nie tylko – zaczyna pojawiać się coraz więcej pytań ściśle związanych z technicznymi jej aspektami. Poniżej prezentujemy odpowiedzi na trzy spośród tych przewijających się zdecydowanie najczęściej.

Kiedy i gdzie odbędzie się dziewiąta gala Fame MMA?

Gala Fame MMA odbędzie się 15 maja tego roku. Rozpocznie się o godzinie 19:30. Po raz kolejny miejscem jej rozgrywania będzie hotel DoubleTree by Hilton w Łodzi. Najprawdopodobniej odbędzie się bez udziału publiczności.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl155 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Gdzie można obejrzeć galę Fame MMA 10?

Gala Fame MMA dostępna jest wyłącznie w modelu Pay per View. Live stream Fame MMA jest zatem dostępny wyłącznie na oficjalnej stronie organizatorów, po wcześniejszym wykupieniu dostępu do niego. Ten kosztuje równo 23,99 złotych za całą galę (choć dostępne są również inne plany).

Jak skutecznie obstawiać Fame MMA 10?

Skuteczne obstawianie Fame MMA 10 musi skupiać się na jak najbardziej dogłębnej analizie porównawczej. Lepiej nie obstawiać typy na Fame MMA 10 po niskich kursach, gdyż na takich galach warto często padają niespodzianki i nasze kupony trafiają do kosza. Warto zwracać przy tym uwagę na to, jaki związek mają poszczególni zawodnicy ze sportami walki. Nie każdy takowy ma. Doświadczenie w zawodowym, ale i bardziej amatorskim pojedynkowaniu się jest tutaj zdecydowanym plusem. Skuteczne obstawianie to zatem przede wszystkim odpowiednie przygotowanie, a często i zwracanie uwagi na szczegóły. Jednym z tych istotniejszych są kursy publikowane przez Betclic.

5 / 5. Ocen: 8

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie