Typy na KSW 64 w Łodzi

Dzisiaj w Łodzi odbędzie się KSW 64 z kibicami na trybunach w Atlas Arenie. Dziś głównie skupiam się na dwóch – trzech pojedynkach.

Typy na KSW 64 w Łodzi

Ruchała – Kaczmarczyk

Pojedynek Ruchały i Kaczmarczyka to moim zdaniem jedna  z najbardziej interesujących walk na KSW 64. Obaj panowie mierzyli się kilka lat temu w walkach amatorskich, wtedy wygrał Kaczmarczyk. W sobotę spodziewam się walki na pełnym dystansie, gdzie może to się roztrzygnąć werdyktem sędziów Obaj zawodnicy są niepokonani w MMA i wiąże się z nimi ogromne nadzieje. Zwycięstwo jednego z nich bardzo przybliży go do walki o pas.  Ostatnie walki Roberta Ruchały kończyły się poddaniem, na gali 56 poddał w końcówce 1 rundy Michała Domina. Zgarnął bonus za poddanie wieczoru

30 stycznia 2021 roku na gali KSW 58 efektowną dźwignią na ramie pokonał Daniela Bazanta, odnosząc 5 zwycięstwo w zawodowej karierze. Zdobył kolejny bonus za poddanie wieczoru wydaję się że czeka go w sobotę najcięższa walka w życiu

Patryk Kaczmarczyk natomiast w KSW stoczył jedną walkę z Michałem Sobiechem, ale wielu kibiców pamieta że w tej walce było wszystko. ( stójka parter zapasy) Ogólny jego bilans walk wynosi 7-0,  jeśli Kaczmarczyk narzuci takie tempo jak z Sobiechem to może się dla Niego to zle skończyć. Gdyż będzie zmęczony i Ruchała może to bezlitośnie wykorzystać. Warunki fizyczne, zasięg jest po stronie Roberta i myślę że to on wygra przez decyzję, mimo że Patryk na wczorajszym ważeniu sprawiał bardzo pewnego siebie.

Musaev – Pietrzak

Kolejne ciekawe starcie to pojedynek Musaeva z Pietrzakiem. Stawiam w tym pojedynku na Rosjanina kurs 1,42 Betfan

Musaev, który jest bardzo aktywny, dużo bije, kombinuje, dużo kopie i nie zamula a jego zapasy to bardzo wysoki poziom jednak uważam, że zapasów tutaj Shamil szukać za bardzo nie będzie. Będzie chciał to roztrzygać w stójce.

W KSW zadebiutował w kwietniu 2019 roku podczas gali z numerem 48. Pokonał wtedy przed czasem Huberta Szymajdę. Następnie w grudniu tego samego roku znokautował Szulakowskiego.

Rosjanin przymierzany był do walki z Mateuszem Gamrotem o pas kategorii lekkiej, ale wyeliminowała go kontuzja. Osobiście bardzo żaluję że do tej walki nie doszło. Wrócił w styczniu 2021 roku. Zmienił dywizję na półśrednią i w pierwszej walce w tej kategorii dla KSW pokonał Urosa Jurisicia.

Michał Pietrzak legitymuje się rekordem 10-4, jest to więc bardzo zaprawiony w boju fighter, który ostatni bój w KSW stoczył w marcu 2021 roku i wygrał. Jego debiut w najlepszej organizacji w Polsce nie był jednak łatwy, bowiem Pietrzak przegrał z mistrzem, Roberto Soldiciem. Pietrzak mało bije i kopie w porównaniu do Rosjanina, Być może walka potrwa 3 rundy jednak zwycięzko powinien bez problemy wyjść Rosjanin.

Typy :

Ruchała @1,90 Betfan

Musaev @1,42 Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Typy na KSW 64 w Łodzi Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie