Typy na KSW 66 ( Szczecin)

15 stycznia w Szczecinie odbędzie się kolejna gala KSW 66, gdzie w walce wieczoru zmierzą się obrońca tytułu Marian Ziółkowski z Borysem Mańkowskim. Jest jeszcze  kilka interesujacych walk na których się skupię. Pierwszą z nich jest 

Typy na KSW 66 ( Szczecin)

Narkun – Czuzhigajew.

Mistrz kategori półciężkiej wraca do klatki  po rewanżowym przegranym starciu De Friesem. Wydaje mi się że Narkun musi przystopować z tą wycieczką do kategori wyższej. Bo poprostu jest w niej bez szans dopóki mistrzem jest Anglik. Przyszedł czas na obronę swojego pasa ostatnio bronił go z Ivanem Erslanem na Ksw 56 (14 listopada 2020r). Od 2015 roku jest niepokonany w swojej dywizji, tak naprawdę ciężko mu poszukać rywala w swojej kategori stąd chęć walki z De Friesem czy wcześniej dwa boje z Mamedem Khalidovem. Nie sądze aby ta walka trwałą cały dystans 5 rund ponieważ na 18 wygranych walk aż 16 kończyło się  nokautem lub poddaniem. Robi co chce z rywalami w każdej płaszczyznie.

O jego rywalu można powiedzieć że zwyciężył jedenaście z ostatnich dwunastu pojedynków w innej organizacji. W tej ostatniej we wrześniu zanotował już 8. nokaut w karierze, kiedy pod jego ciosami skapitulował Myakinkin. W całej karierze Czeczen kończył przed czasem dziesięć pojedynków, z czego aż siedem w pierwszej odsłonie. Chuzhigajev niedawno pokonał  Piotra Strusa. Im dłużej będzie trwała walka tym większe szansę dla Narkuna.

Materla – Radcliffe 2 @2,28 fortuna

Materla to już 38 letni zawodnik, który z pewnośćia najlepsze lata ma za sobą i wątpie aby dostał jeszcze szanśe o pas wagi średniej w KSW. Ostatnio jego kariera jest na zakręcie roztsał się z KSW  na jedną walkę gdzie wygrał w trzeciej rundzie z Francuzem Rimbonem, Ale nie wyglądał w tej walce niewiadomo jak dobrze. Wcześniej pokonywał Ilicia czy Damiana Janikowskiego ale gdy przyszło do walk z bardzo mocnymi rywalami ze Askhamem czy Soldiciem nie miał w tych pojedynkach nic do powiedzenia, rywale obijali mu wątrobe i nie był wstanie walczyć jednak  teraz wraca  do swojego Szczecina  będzie walczył z  Jasonem Radcliffe który powraca do klatki gdzie pokonał na KSW 64 Alberta Odzimkowskiego , i wczesniej na ksw 50 Antoniego Chmielewskiego, Przegrał natomiast z Janikowskim, jednak dziś poprzeczka zawiśnie wiele wyżej jednak z każdą walką nabiera doświadczenia,to nie jest jakiś ogórek i jest wstanie naruszyć ,, starego ” juz Materlę nawet w Szczecinie przy swoich kibicach. Materla będzie dązyć do obaleń ale nie pójdzie mu tak łatwo myślę, ciemnoskóry zawodnik jest sprytny i zwinny. Walka zapowiada się mega ciekawie. Dlatego próbuję Radcliffe.

Z innych walk gram jeszcze Szadzińskiego i Sebastiana Rajewskiego.

Typy:

Narkun przed czasem @1,55 Totalbet

Materla – Radcliffe @2,28

Szadziński @1,20 fortuna

Rajewski @1,40 ewiner

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Typy na KSW 66 ( Szczecin) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie