Typy na Ligę Mistrzów z bonusem 100 PLN od STS!

Obstawianie Ligi Mistrzów ze specjalnym bonusem od bukmachera STS. Każdy może zapisać się do promocji i zgarnąć nawet 100 PLN na granie pewniaków z 1/8 finału!

Typy na Ligę Mistrzów z bonusem 100 PLN od STS!
Typy na Ligę Mistrzów z bonusem 100 PLN od STS!

Liga Mistrzów typy bukmacherskie. Hitów nie brakuje

Po raz kolejny środek tygodnia to głównie typy na Ligę Mistrzów. Miłośnicy obstawiania uparcie szukają najlepszych pewniaków. Na naszej stronie można znaleźć zarówno PSG – Barcelona typy, jak i propozycje z meczu Liverpool – RB Lipsk. Jesteśmy przekonani, że każdy jest w stanie u nas wybrać coś dla siebie.

Aby obstawianie Ligi Mistrzów było jeszcze bardziej emocjonujące, bukmacher STS przygotował specjalną promocję, która pozwala na otrzymanie bonusu od depozytu. Na stronie www.STS.pl można już zapisać się do oferty i zgarnąć premię! Zasady nie są skomplikowane, a co najważniejsze – wszyscy otrzymują bonus, gdy tylko spełnią dwa warunki.

Betfan bonus cashback
Kod promocyjny na cashback 600 PLN w Betfan

Bonus od depozytu w STS. 100 PLN do zdobycia!

Każda osoba zainteresowana uczestnictwem w opisywanej promocji może się do niej zapisać, wchodząc na www.STS.pl i klikając przycisk „Weź udział” w zakładce poświęconej bonusowi od depozytu. Pierwsza wpłata od tego momentu jest tą, która zostaje powiększona o 50%!

W ramach oferty specjalnej STS przyznaje premię o wartości połowy sumy pierwszego przelewu po rejestracji w promocji. 200 PLN wpłaty to 100 PLN bonusu, czyli razem aż 300 PLN na typowanie!

Poza dokonaniem wpłaty gracz musi w STS postawić także kupon AKO z konta bonusowego, w którym znajdzie się przynajmniej jedno zdarzenie dotyczące Ligi Mistrzów. Stawka kwalifikacyjna to min. 50 PLN, natomiast całkowity kurs nie może wynieść mniej niż 1.85.

Nie ma znaczenia czy promocyjny kupon okaże się trafiony, czy nie – premia i tak trafia na konto! Liczy się wpłata pierwsza, tak więc im więcej wyniesie, tym lepiej!

Nowy w STS? Na start 29 PLN bez depozytu!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN jako cashbackKod: BETONLINE

Cały czas dostępny jest w STS bonus bez depozytu, dzięki któremu można otrzymać dokładnie 29 PLN na obstawianie bez konieczności przelewania chociażby złotówki na konto typerskie.

Jak zakłada się konto z bonusem w STS? Sprawdź:

Aktualnie można wykorzystać w STS kod promocyjny „BETONLINE„. Dla nowo zarejestrowanych przygotowano nie tylko 29 PLN bez wpłaty, ale również 100% do 1200 PLN oraz bonusy na Betgames i wirtualne sporty.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie