Typy na wybory prezydenckie 2020. Kto wygra? [Faworyci bukmacherów]

28 czerwca pierwsza tura wyborów prezydenckich. Jakie są typy ekspertów i komu największe szanse na zwycięstwo dają bukmacherzy? Sprawdźcie aktualne prognozy!

Typy na wybory prezydenckie 2020. Kto wygra? [Faworyci bukmacherów]
Typy na wybory prezydenckie 2020. Kto wygra? [Faworyci bukmacherów]

Zakłady bukmacherskie na wybory prezydenckie 2020

Mówi się, że Polacy na polityce znają się najlepiej. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę z tego, że swoje przeczucie czy coś więcej mogą legalnie wykorzystać u bukmachera. Zakłady na wybory 2020 dostępne są w większości legalnych buków w naszym kraju i już na wiele dni przed pierwszą turą można stawiać na swojego faworyta.

Kto wygra wybory prezydenckie? To pytanie od pewnego czasu zadaje wielu dziennikarzy w kierunku różnego rodzaju ekspertów. Tych głosy są podzielone, chociaż nie ma co ukrywać, że największym faworytem jest i pewnie już zostanie obecnie urzędujący Andrzej Duda.

STS bez depozytu
STS bez depozytu

Typy na wybory prezydenckie. Na kogo kursy największe, a na kogo najmniejsze?

Kursy bukmacherskie na wybory 2020 mówią nam, na kogo eksperci stawiają najczęściej, a któremu z kandydatów nie daje się nawet najmniejszych szans na triumf. Zasada jest prosta: im mniej bukmacher jest skłonny zapłacić za postawienie na konkretnego kandydata, tym większe prawdopodobieństwo, że spełni się właśnie ten obstawiany scenariusz.

Jeżeli widzimy, że na ten moment najmniejsze kursy są na Andrzeja Dudę i Rafała Trzaskowskiego, oznacza to, iż to właśnie tych dwóch panów ma największe szanse na zwycięstwo.

Andrzej Duda1.50
Rafał Trzaskowski2.50
Szymon Hołownia7.50
Władysław Kosiniak-Kamysz15.00
Krzysztof Bosak30.00
Robert Biedroń100.00
Marek Jakubiak1 500.00
Paweł Tanajno5 000.00
Mirosław Piotrowski5 000.00
Stanisław Żółtek5 555.00

1. tura wyborów. Kto z jakim wynikiem?

Na stronach bukmacherskich jak www.STS.pl można obstawiać nie tylko to, kto wygra wybory, ale także jaki wynik procentowy osiągnie konkretny kandydat. I tutaj robi się naprawdę ciekawie, natomiast z samych prognoz da się wywnioskować wiele interesujących faktów.

Pół na pół daje się szans Andrzejowi Dudzie na osiągnięcie wyniku powyżej 41,5%. Z kolei Trzaskowski, według bukmacherów, powinien przekroczyć próg 26,5%.

Kto zajmie trzecie miejsce? Tutaj w wyścigu wydaje się prowadzić Szymon Hołownia, któremu po piętach depcze Władysław Kosiniak-Kamysz. Ciekawie wyglądają też typy na to, czy Krzysztof Bosak pokona któregokolwiek z dwóch przed chwilą wspomnianych.

Gdzie obstawiać wybory? Legalne zakłady z bonusem

Zakłady bukmacherskie w internecie są w Polsce w stu procentach legalne, ale pod warunkiem, że korzystamy z nich na stronie z licencją Ministerstwa Finansów. W większości tego typu portali znajdziemy kursy nie tylko na zwycięzcę wyborów, ale także i różne zakłady poboczne.

Aby obstawiać, wystarczy posiadać darmowe konto. Na stronie www.STS.pl zakłada się je bez dowodu osobistego, a z kodem promocyjnym „BETONLINE” można uzyskać dodatkowe aż 29 PLN bez depozytu i do 1200 PLN przy wpłacie numer jeden.

Poza STS-em sporo kursów na wybory znajdziemy także w serwisie www.eFortuna.pl. Jak w tym miejscu wygląda rejestracja możecie zobaczyć już teraz na specjalnie przygotowanym poradniku wideo:


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Typy na wybory prezydenckie 2020. Kto wygra? [Faworyci bukmacherów] Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie