Typy z Malilli

Kolejnymi zakładami które proponuję na sobotnie zawody jest między innymi Jason Doyle w półfinale. @1,55 u bukmachera fortuna.

żużel typy dnia
Darmowe pewniaki na dzisiaj z żużla

Darmowe pewniaki na dzisiaj z żużla

Doyle to obecnie zawodnik Dackarny gdzie dzisiaj będą się ścigać to może być jego główny atut dziś. Do tej pory ten zawodnik prezentował się średnio co powoduję że jest dopiero 9 w klasyfikacji generalnej z 47 pkt na koncie. Traci aż 18 pkt do Woffindena bo pozycja Tajskiego akurat zapewnia utrzymanie w cyklu na kolejny rok.

 
Wydaję się że teraz będą tory wymarzone dla Doyla, dziś następnie Gorzów gdzie wygrywał w ubiegłych latach i na końcu w Toruniu dwie imprezy. Na zawodnika Uni Leszno że będzie w półfinale jest przyzwoity kurs. Tym bardziej pod nieobecność Martina Vaculika który był też kandydatem do ósemki.

STS bonus bez depozytu
Kod promocyjny w STS bonus bez depozytu


Innym zakładem wartym rozważenia jest Doyle – Lambert 1 1,40 w forbet. Kurs na podbicie kuponu. Lambert jest daleki od formy kiedy zdobywał mistrzostwo Europy, na pewno dodaje większego kolorytu stawce niż jego  starszy kolega Chris Bomber Harris. Lambert miał się świetnie pokazać w Lublinie gdzie tor zna jak własną kieszeń. Jednak wykluczenie w pierwszych zawodach spowodowało nerwy w dalszych startach i nie awansował nawet do półinalu na torze który tak dobrze zna.

Uważam że tor będzie sprzyjał Jasonowi i on może być czarnym koniem imprezy obok Fredrika Lindgrena.

Typy

Doyle Top 8 @1,55

Doyle – Lambert 1 @1,40

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie