Udinese – Verona – Typy bukmacherskie 30 stycznia (poniedziałek)

W meczu zamykającym 20. kolejkę włoskiej Serie A na Dacia Arena Udinese podejmować będzie Veronę. Transmisja spotkania w Eleven Sports 1. Zapraszam do analizy.

Lorient - Dijon. Typy bukmacherskie 27 stycznia (środa)
Udinese – Verona – Typy bukmacherskie 30 stycznia (poniedziałek)

Udinese vs Verona. Typ i Analiza

Verona znajduje się w strefie spadkowej, a więc broni się przed spadkiem. Z dorobkiem dwunastu punktów sklasyfikowana jest na osiemnastym miejscu w Serie A. Do bezpiecznego miejsca traci sześć punktów.

Jak więc widać, Verona walczy o utrzymanie, ale jest w lepszej formie niż Udinese o czym świadczy fakt, że w pięciu ostatnich grach Serie A zdobyła siedem punktów (Udinese 4 pkt).

Skoro Verona jest w lepszej formie, to może dziś sprawić niespodziankę i pokonać siódme w tabeli Udinese które ostatnio na wyjeździe pokonało Sampdorię 1-0 które z kolei znajduje się w strefie spadkowej.

Wcześniej Udinese zostało pokonane przez Bolognę 1-2 i Juventus 0-1. Na wyjazdach Verona gra słabiej, jak dotąd nie zaznała jeszcze smaku zwycięstwa. Ale ma szanse się dziś przełamać, bo Udinese prezentuje się poniżej oczekiwań swoich kibiców.

Ostatnio Verona przed własną publicznością wygrała z Lecce 2-0. Mimo że dziś będzie musiała radzić sobie bez Pawła Dawidowicza który ma żółte kartki na koncie, uważam, że jest w stanie przeciwstawić się Udinese. W poprzednim sezonie zremisowała na Dacia Arena 1-1.

Typ: X2 (kurs 1.95 na Superbet)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Udinese – Verona – Typy bukmacherskie 30 stycznia (poniedziałek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie