Ukraina – Anglia – Typy bukmacherskie 9 września (sobota)

Jedna z najlepszych reprezentacji globu Anglia w sobotę w ramach eliminacji mistrzostw europy 2024 podejmować będzie Ukrainę. Transmisja w Polsat Sport i TVP Sport. Zapraszam do analizy.

Metz - Lille typy bukmacherskie (piątek, 9 kwietnia)
Ukraina – Anglia – Typy bukmacherskie 9 września (sobota)

Ukraina vs Anglia. Typy i Analiza

W grupie „C” eliminacji ME 2024 rządzą Anglicy którzy w czterech meczach zdobyli dwanaście punktów. Jak więc widać, wygrali wszystkie dotychczasowe mecze kwalifikacyjne.

W ostatnim meczu z Macedonią Północną na Old Trafford urządzili sobie strzelaninę. Przed własną publicznością strzelili aż siedem bramek, zachowując przy tym czyste konto bramkowe.

Dublet ustrzelił Harry Kane. Hat-Trickiem popisał się Bukayo Saka. Po golu dołożyli także Marcus Rashford i Kalvin Phillips. Jak więc widać, sklasyfikowana na czwartym miejscu w rankingu FIFA reprezentacja Anglii ma duży potencjał ofensywny. Wcześniej wygrała z Maltą 4-0, Ukrainą 2-0 i Włochami 2-1.

Sklasyfikowana na dwudziestym czwartym miejscu w rankingu FIFA Ukraina w trzech meczach eliminacyjnych zdobyła sześć punktów przez co zajmuje drugie miejsce w grupie.

W ostatnim meczu w Trnawie skromnie wygrała z Maltą 1-0. Wcześniej w Skopje pokonała Macedonię Północną 3-2 i na Wembley przegrała z Anglią 0-2. Jak więc widać, z sobotnim przeciwnikiem.

Z powodu wojny na Ukrainie tamtejsza reprezentacja zmuszona jest rozgrywać mecze poza własnym terenem. Tym razem swoje spotkanie rozgrywać będzie we Wrocławiu gdzie moim zdaniem nie zdobędzie żadnego punktu.

Typ: 2 (kurs 1.42 na Superbet)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Ukraina – Anglia – Typy bukmacherskie 9 września (sobota) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie