Ukraina – Austria – Typy bukmacherskie 21 czerwca (poniedziałek)

W poniedziałek w ramach trzeciej kolejki Euro 2020 zmierzą się reprezentacje Ukrainy i Austrii. Być może obie drużyny podzielą się punktami i awansują do 1/8 finału tego turnieju. Transmisja w TVP 1. Zapraszam do analizy.

Burnley - West Ham typy bukmacherskie (3 maja, poniedziałek)
Typy Dnia – 21 czerwca (poniedziałek)

Ukraina vs Austria. Typ i Analiza

Trzy punkty – tyle na koncie mają Ukraińcy i Austriacy po dwóch rozegranych kolejkach Euro 2020. Więc kolejno zajmują drugie i trzecie miejsce w grupie. Pierwsza Holandia ma już zapewniony udział w fazie pucharowej.

Natomiast czwarta Macedonia Północna nie zdobyła żadnego punktu. Jeżeli w poniedziałek Ukraina zremisuje z Austrią, to niewykluczone że obie drużyny awansują do 1/8 finału. Ale na pewno obie będą chciały zakończyć mecz zwycięstwem.

Na starcie Euro 2020 podopieczni Andriy’a Shevchenki przegrali z Holandią 2-3. Zaś w drugim meczu wygrali z Macedonią Północną 2-1. W ofensywie czują się lepiej niż w defensywie. Uważam jednak, że w poniedziałek najbardziej koncentrować będą się na grze obronnej, dlatego polecam under 2,5 gola po kursie 1.43 (Betclic).

Austriacy którzy w pierwszej kolejce wygrali z Macedonią Północną 3-1, a w drugiej przegrali z Holandią 0-2 też z pewnością w poniedziałek zagrają bardziej defensywie, tak by przede wszystkim nie stracić gola.

Jeżeli chodzi o problemy kadrowe obu reprezentacji, to w Bukareszcie selekcjoner Ukrainy Andriy Shevchenko nie będzie mógł skorzystać z usług kontuzjowanego Zubkova. Natomiast Austriakom nie pomoże Lazaro który także ma problemy zdrowotne.

Typ: poniżej 2,5 gola

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie