Unia Leszno – Motor Lublin

Dzisiaj w Lesznie odbędzie się spotkanie Uni Leszno z Motorem Lublin. Transmisja od 16:30 w n sport. Ja w tym spotkaniu typuję nietypowy zakład Kołodziej i Doyle zdobędą minimum 8 pkt u bukmachera Betclic @1,30

żużel typy dnia

Każdy kto śledzi rozgrywki wie że obaj zawodnicy są w tym roku liderami ekipy z Leszna. Kołodziej tylko raz nie pokrył tej lini w meczu ze Sparta a Doyle w meczu z Apatorem. Leszczynianie jadą bez presji. Dzisiejsze spotkanie dla gospodarzy jest o pietruszkę bo tak i tak zajmą 4 miejsce. To czas na sprawdzenie ustawień ponieważ w półfinale czeka ich najtrudniejsze spotkanie w tym roku z Betard Spartą Wrocław. Ewentualne wysokie zwycięstwo gospodarzy może sprawić zakłopotanie zawodników z Wrocławia.

Wszyscy w Lesznie czekają jak po urazie spisze się Jaimon Lidsey. Australijczyk w tym sezonie prezentuje różną formę, ale potrafił już dostarczać cennych punktów. Najlepszy juniora świata z ubiegłego roku cieszyłby się z wysokiego dorobku. Lidsey jest zawodnikiem drugiej linii, ale stać go na dwucyfrówki, które będą mile widziane po sezonie zasadniczym. 

Lublinianie natomiast jeśli chcą zdobyć drugie miejsce po rundzie zasadniczej i mieć drugie spotkanie półfinałowe u siebie muszą dziś zdobyć 41 pkt i tym sposobem zgarną bonusa.

W przeszłości w Lesznie startowała tu trójka zawodników Motoru. Kibicom przypomni się z pewnością Dominik Kubera, który może być ważnym ogniwem w walce,może nie o wygraną ale o bonusa. W sezonie 2021 prezentuje świetną formę, co pokazują rozgrywki ligowe oraz jego starty w rundach Speedway Grand Prix. Myślę że to głównie dzięki Niemu Motor jest tak wysoko. Kubera po raz pierwszy pojedzie w Lesznie jako zawodnik innego zespołu. Osobiście nie wierze w dobry występ Jarka w Lesznie który powolutku staję się zawodnikiem swojego toru.

O juniorów można być spokojnym, jednak aby zdobyć bonusa wydaję się że potrzebne są dwucyfrówki u Michelsena i Laguty. Wydaje mi się że minimalnie wygrają Byki, jednak bonus pojedzie do Lublina.

Typy:

Doyle & Kolodziej +7,5 @1,30 Betclick

Lindsey over 4,5 pkt @1,45 STS

Michelsen over 8,5 @1,80 STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie