Unia Leszno – Spart Wrocław.

W niedzielny wieczór na stadionie Alfreda Smoczyka w Lesznie odbędzie się drugie spotkanie półfinałowe Unia Leszno  podejmuję Betard Sparta Wrocław. Obecny sezon przemawia za drużyna z Dolnego Sląska. Stawiam w tym pojedynku handicap +6,5 na Wrocławian @1,50 fortuna.

żużel typersi

W ostatnich latach Leszno i Wrocław bardzo często mierzyły się ze sobą w fazie play-off. Od 2015 roku oba zespoły trafiały na siebie trzy razy w finale i raz w półfinale. Za każdym razem górą byli leszczynianie.Wydaję się że teraz jest duża szansa aby zmienić tą tendencję, Sparta wydaję się być najsilniejsza co zaowocowało wygraniem rundy zasadniczej.

Wrocławianie wygrali bardzo pewnie fazę zasadniczą. Mają trzy armaty w postaci Łaguty, Janowskiego i Woffindena. Ta trójka liderów ciągnie wynik zespołu, a swoje dokłada też bardzo dobra druga linia, Bewley i Czugunow. Pozycja juniorska jest najsłabsza od wielu lat, nie ma zawodników pokroju Maxa Drabika jednak na tle Leszczyńskich Byków  Curzytek i Liszka nie powinni za bardzo odstawiać.Wrocławianie wygrali w Lesznie 49:41 w tym roku. Zapewne marzą o podobnym wyniku dziś co nie będzie łatwe. Od 2015 r są w czwórce ale nigdy nie zdobyli złota, prawie zawsze na przeszkodzie staję ekipa z Leszna.

Wydaje się, że leszczynianie nie pokazali w tym sezonie jeszcze pełni swoich możliwości. Przed sezonem Unia była wymieniana tuż obok Sparty jako główny faworyt do złota, a sprawy potoczyły się w taki sposób, że „byki” zakończyły fazę zasadniczą na czwartym miejscu. Było kilka powodów że tak się stało. Największy że caly sezon słabo jechał kapitan Byków Piotr Pawlicki. Jego dzisiejsza dobra postawa jest konieczna aby walczyć o zwycięstwo tymbardziej że dwa biegi ma z juniorem. Linia +7,5 uważam do pobrania. W tym sezonie wyraźnymi liderami leszczyńskiej drużyny są Doyle i Kołodziej, jednak Janusz ostatnio notuję słabsze występy od braku awansu do GP w Zarnowicy jest lekko zablokowany. Jednak jego atutem zawsze była mega dobra postawa w play offach. Nieco w cieniu tych zawodników jest Rosjanin Sajfutdinow, który po sezonie odejdzie z Leszna. Jednak nie mam wątpliwości że będzie chciał się pokazać i odpowiednio pożegnać  z kibicami.


Gospodarze nie zachwycają też w tym roku na własnych śmieciach bardzo rzadko zdobywają 50 pkt, meczarnie były z takim zespołem jak Toruń, dlatego mają się, czego obawiać. Niejednokrotnie Unia potrafiła jednak „odpalić” wtedy, kiedy musiała, pokazując charakter. Typuję wynik w okolicach remisu 46-44.

Typy:

Sparta +6,5 pkt @1,50 fortuna

Pawlicki over 7,5 pkt @1,92 forbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Unia Leszno – Spart Wrocław. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie