Unia Leszno – Stal Gorzów ( typy i zapowiedz)

W pierwsze świeto Wielkiej Nocy ligowe ściganie nie odpuszcza. Unia Leszno podejmować będzie Stal Gorzów. Obie ekipy spotkały się w zeszłym roku w meczach o brązowe medale, górą byli Gorzowianie. Dzisiaj również typuję na Stal po świetnym kursie i na Bartka Zmarzlika over 11,5 pkt.

żużel typowanie dnia

Po wygranej w Częstochowie w pierwszej kolejce Unia Leszno może z dużymi nadziejami przystąpić do starcia z Stalą Gorzów. Ojcem zwycięstwa w Częstochowie był Jason Doyle co dopiero doszedł do zdrowia po złamaniu palca. Jednak cichym bohaterem spotkania był nowy nabytek Dawid Bellego zdobywca 7 pkt. Oraz młodzieżowiec Hubert Jabłoński zdobywca 6 pkt w 3 startach. Dzisiaj zadanie wydaję mi się trudniejsze mimo swojego toru. Ale Gorzowianie znają tor na Smoku i nie powinni mieć problemów z dopasowaniem. Mecz zapowiada się ciekawie jednak myślę że w biegach nominowanych większą siłą rażenia dysponują Gorzowianie.

Stalowcy prawie w większości zachowali skład z poprzedniego roku, za Karczmarza sciągnięto Hansena na poztcje u 24. Podopieczni Stanisława Chomskiego w pierwszym spotkaniu troche niespodziewanie przegrali na Jancarzu z Lublinem 44-46. Głosy są różne wielu pisze że zawiódł Zmarzlik który przyzwyczaił do zdobywania punktów pod komplet. Zdobył 9 pkt przy defekcie  jednak dojechał ostatecznie do mety. Ujmy ten występ nie przynosi jednak wydaję się że tych punktów troche zabrakło jak również drugiego z liderów Vaculika który również zdobył 9 pkt. Od tych dwóch zawodników oczekuję się wyników dwu cyfrowych, jeśli Gorzowianie marzą o zwycięstwie na Smoczyku jak w zeszłym roku, potrzebna jest zdecydowanie lepsza postawa. Ja o Zmarzlika jestem spokojny widać że chłopak jest bardzo szybki wygrał z ogromna przewagą Kryterium asów i IMME. Tor w Lesznie lubi przecież to medalista IMP z tego toru w tym złoty. Moim zdaniem to bet dnia jeszcze po takim kursie.

Typy:

Zmarzlik over 11,5 pkt @1,65 STS

Stal Gorzów @2,41 STS

Kołodziej over 9,5 pkt @1,84 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Unia Leszno – Stal Gorzów ( typy i zapowiedz) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie