Unia Leszno – Włókniarz Częstochowa: Mecz o rozstawienie w play offach

W piątek o godzinie 18:00 rozpocznie się ostatnia runda zasadnicza. W pierwszym pojedynku Unia Leszno będzie podejmować Włókniarza Częstochowa. Obstawiam w tym pojedynku handicap +8,5 na gości @1,45 

żużel typy dnia

Jest to bardzo ważne spotkanie jeśli chodzi o rozstawienie w play off. Unia Leszno postawi wszystko na swoją szalę aby zwyciężyć i uniknąć w ćwierćfinale lidera Motor Lublin który bezapelacyjnie wygra rundę zasadniczą. Byków jednak czeka ciężkie zadanie ponieważ w swojej drużynie mają niepewnych zawodników którzy często miewają wpadki. Nawet Janusz Kołodziej lider byków jest po kontuzji nogi co było jego głównym powodem niewystąpienia Janka SON. Jednak z dnia na dzień jest lepiej i Janusz powinien być silnym punktem drużyny. Trener Baron wrócił do zestawienia z początku sezonu gdzie Piotr Pawlicki jezdzi z juniorami. W tym meczu bardzo dużo zależy od drugiej lini pary Bellego i Lindsey. Juniorzy również będą mieć ciężko. Mencel i Ratajczak nie powinni mieć zbyt wiele do powiedzenia w tym spotkaniu.

Czestochowianie mimo że dla nich to można powiedzieć mecz towarzyski bo bez wzgledu na wynik zajmą drugą lokatę po rundzie zasadniczej. Jednak gdy wygrają na Smoczyku to najprawdopodobniej trafią na Spartę Wrocław a z tego mogą być niezadowoleni. Z tego powodu mogą podejśc nie aż tak zmobilizowani. Wydaję się że w tym sezonie są drużyną lepszą od Byków. Mają w swoich szeragach bardzo pewnego Madsena i pewnego w tym roku Kacpra Worynę. Dodatkowym atutem jest Bartek Smektała który wychwany na Smoku może być bardzo ciekawym smaczkiem w tym spotkaniu, ponieważ głosno się mówi o powrocie do Leszna w przyszłym roku. Nie można zapominać o Lindgrenie który w każdym spotkaniu może odpalić. Ogromnym handicapem są juniorzy i bardzo przyjemna linia jest na Swidnickiego over 1,5 @1,52 w STS który moim zdaniem ten over może pokryć już w biegu juniorskim.

Mecz jest bardzo trudny do przewidzenia. Głównie dlatego że niewiadomo jak podejdzie do spotkania Włókniarz. Jednak handicap 8,5 jest spokojnie do pokrycia nawet jeśli podopieczni Lecha Kędziory podejdą sparingowo do tego meczu. U Byków jest również zbyt wiele niepewnych punktów, do końca też niewiadomo co jest z Jasonem Doylem który nie wyjechał ani razu w SON. Mecz powinien być bardzo wyrównany i nie powinno dziwić zwycięstwo obu ekip. Dlatego stawiam handicap na underdoga.

Typy:

Włókniarz +8,5 @1,45 STS

Swidnicki over 1,5 pkt @1,52 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Unia Leszno – Włókniarz Częstochowa: Mecz o rozstawienie w play offach Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie