Unia – Motor: Czy Unia jest wstanie postawić się mistrzom Polski? – Typy

Dzisiaj w Lesznie rozpocznie się 10 kolejka speedway ekstraligi. Unia podejmuję mistrza Polski z Lublina. W pierwszym spotkaniu Motor rozgromił Unię 65-25. Dziś aż takiego pogromu nie przowiduję ale wynik 35-55 jest realny. Transmisja od 18:00. Jednym z typów jest Motor -14,5 pkt @1,47 STS

żużel typy dnia

Unia nadal jezdzi bez Holdera i Zengoty na dodatek nie w pełni sił jest Kołodziej. Leszno odpuszcza ten mecz jak w Częstochowie, ponieważ pod koniec sezonu będzie potrzebny im Janusz w najważniejszych spotkaniach gdzie roztrzygać się będą losy utrzymania. Teraz ma pekniętę dwa żebra i potrzebuję odpoczynku. Unia może być zadowolona z juniorów bo 19 letni Ratajczak jak i Mencel mają papiery na dobre ściganie w przyszłości. Unia podejdzie do spotkania jak w Częstochowie co może im tylko pomóc. Byki są pełni nadzieji na dobry występ Lindseya który jest liderem teraz, ale takiego występu się nikt nie spodziewał, nawet on sam.

Motor widać że na wyjazdach nie jest tą samą drużyną co u siebie. Zmarzli jedzie swoje. Ale Hampel i któś z dwójki Lindgren / Holder zawsze zawodzi, ale myślę że z tak osłabioną Unią wszyscy zdobędą ponad 10 pkt, szczególnie Hampel który kilka dobrych lat spędził w Uni. Typuję 35-55. Dobrym typem wydaję się również Cierniak poniżej 8,5 @1,80 forbet. Nie sądze aby Mateusz jechał 5 razy. Ale nawet gdyby to musi w każdym biegu solidnie punktować a większość swoich biegów pojedzie ze Zmarzlikiem więc wygrywanie raczej odpada. Mateusz może mieć problem już w biegu juniorskim z Ratajczakiem, przy 4 startach typ wejdzie napewno.

Typy:

Motor -14,5 @1,47 STS

Cierniak under 8,5 pkt @1,80 forbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Unia – Motor: Czy Unia jest wstanie postawić się mistrzom Polski? – Typy Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie