Unia – Motor: Pierwszy ćwierćfinał ( Typy)

W piątek w Lesznie rozpoczyna się faza play-off w Ekstralidze. Na początek  Unia Leszno podejmie Motor Lublin. W zespole gospodarzy jest bardzo dużo niewiadomych. Obstawiam w tym spotkaniu zwycięstwo Motoru @1,75 STS

typy na żużel

Do końca rundy zasadniczej jeszcze nie było wiadomo kto z kim będzie mierzył się w ćwierćfinale, każdy chciał uniknąc lidera Motoru Lublin który odniósł tylko jedną porażkę w tym roku. Motor w rundzie zasadniczej wygrał również w Lesznie 43-47. Cały sezon jadą z/z co bardzo dobrze im wychodzi. Świetnie jedzie Michelsen. Inni zawdnicy również jadą sezon życia mowa tu najardziej o Dominiku Kuberze. Który jest idealnym zawodnikiem na pozycje u 24. Często zdobywa tyle punktów co Michelsen. Hampel w Lesznie też powinien brylować  startował tu 5 lat. Najsłabiej z seniorów radzi sobie Drabik, ale mając takich juniorów którzy w tygodniu zdobyli złote medale w parach. To Nawet słabsza dyspocyzja Maksa jest do zneutralizowania. To właśnie Cierniak i Lampart dzisiaj powinni zrobić gigantyczną przewagę nad juniorami Uni

Podopieczni Piotra Barona zajęli dopiero 6. miejsce. Tym samym sami sobie skomplikowały sytuację. Rywalizują bowiem z rywalem, który im kompletnie nie leży. Motor nikomu nie leży w tym roku.

W Uni sytuacja nie wygląda tak kolorowo. Pewnym punktem jest tylko Janek Kołodziej. Pozostałym zawodnikom przytrafiają się mniejsze lub większe wpadki. Trener Baron na najważniejszy mecz sezonu postanowił zmienić pary z Doylem będzie ustawiony Pawlicki a z juniorami Kołodziej. To właśnie najwięcej zastrzeżeń można mieć właśnie do Pawlickiego który najprawdpodobniej po sezonie odejdzie do Wrocławia.

Myślę jednak że  nawet zmienienie par nie pomoże. Najważnejsze jest dopasowanie do toru ,jeśli zespół znów nie będzie dopasowany do własnego owalu. To nie mają szans nawet na nawiązanie walki. Byki  przegrali w tym sezonie już trzy razy w Lesznie . Tor jest niewiadomą ponieważ władze  zalecili  aby tor przykryć plandeką i zostanie ściągnięta dopiero przed spotkaniem.

Motor z kolei nie będzie kalkulował. Pojedzie do Leszna, by wygrać i pokazać, że nadal jest głównym kandydatem do mistrzostwa Polski.

Typy:

Motor @1,75 STS

Motor (+2,5) @1,45 STS

Bellego over 4,5 pkt @1,70

Michelsen over 10,5@1,88

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Unia – Motor: Pierwszy ćwierćfinał ( Typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie